Rüyada Sürünmek

Rüyada sürünmek kişinin bu günlerde zor zamanlar geçirdiğine ancak durumun daha sıkıntılı bir hal alacağına, işlerin daha da kötüleşeceğine, içinden çıkılamaz bir hal alacağına delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında yanlış adımlarının büyük zararlara sebebiyet vereceğine, çevresindeki kimseden yardım göremeyeceğine işaret eder.

Rüyada Yerde Sürünmek

Rüyada yerde sürünmek rüya sahibinin bu aralar maddi açıdan zor günler yaşayacağına, sıkıntılara düşeceğine bu durumun üstesinden gelmek için gireceği işlerin kendi yeteneklerinin çok altında olacağına ancak içinde bulunduğu durum sebebiyle yapmak zorunda kalacağına delalet eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin yapmak istediği bir işte başarılı olamayacağına, karşısına birçok engel çıkacağına, bunların üstesinden gelmenin zor olacağına işaret eder.

Rüyada Toprakta Sürünmek

Rüyada toprakta sürünmek hem aile hayatında hem de iş hayatında sıkıntılı günler geçiren rüya sahibinin bunların üstesinden gelmek için yeni projelerini hayata geçirmek istemesine ancak önceki adımların doğurduğu sonuçların olumsuzluklar ve büyük zararlar vererek aşıldığından, cesareti olmadığına çevresindeki sevdikleri ve arkadaşları vasıtasıyla büyük başarılara imza atmasına, zor günlerini geride bırakmasına az kaldığına delalet eder.

Rüyada Çamurda Sürünmek

Rüyada çamurda sürünmek rüya sahibinin başarılı bir kimse olduğuna bu yüzden arkasından kuyu kazan ve kendisini sevmeyen, dedikodular döndüren bir takım kişilerin etrafında bulunduğuna, rüya sahibine tuzaklar hazırlayıp iş hayatında ilerlemesini engellemeye çalışacaklarına işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

İrem emek

Rüyamda önce kitlenmiştim rüyamda uyandığımda j harfi ile başlayan okuyamadığım bir yazı vardı 3 harflilerin yazdığı kitli halde yataktan sürünerek ikizimi uyandırdım kolumu işaret ettim sonra sakin ol irem diyerek besmele çekerek açıldım rüyamda koşarak annemle babam mı uyandırdım babama yazıyı gösterdim güzellik yazdığını okudu