Rüyada Sürünmek

Rüyada sürünmek kişinin bu günlerde zor zamanlar geçirdiğine ancak durumun daha sıkıntılı bir hal alacağına, işlerin daha da kötüleşeceğine, içinden çıkılamaz bir hal alacağına delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında yanlış adımlarının büyük zararlara sebebiyet vereceğine, çevresindeki kimseden yardım göremeyeceğine işaret eder.

Rüyada Yerde Sürünmek

Rüyada yerde sürünmek rüya sahibinin bu aralar maddi açıdan zor günler yaşayacağına, sıkıntılara düşeceğine bu durumun üstesinden gelmek için gireceği işlerin kendi yeteneklerinin çok altında olacağına ancak içinde bulunduğu durum sebebiyle yapmak zorunda kalacağına delalet eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin yapmak istediği bir işte başarılı olamayacağına, karşısına birçok engel çıkacağına, bunların üstesinden gelmenin zor olacağına işaret eder.

Rüyada Toprakta Sürünmek

Rüyada toprakta sürünmek hem aile hayatında hem de iş hayatında sıkıntılı günler geçiren rüya sahibinin bunların üstesinden gelmek için yeni projelerini hayata geçirmek istemesine ancak önceki adımların doğurduğu sonuçların olumsuzluklar ve büyük zararlar vererek aşıldığından, cesareti olmadığına çevresindeki sevdikleri ve arkadaşları vasıtasıyla büyük başarılara imza atmasına, zor günlerini geride bırakmasına az kaldığına delalet eder.

Rüyada Çamurda Sürünmek

Rüyada çamurda sürünmek rüya sahibinin başarılı bir kimse olduğuna bu yüzden arkasından kuyu kazan ve kendisini sevmeyen, dedikodular döndüren bir takım kişilerin etrafında bulunduğuna, rüya sahibine tuzaklar hazırlayıp iş hayatında ilerlemesini engellemeye çalışacaklarına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın