Rüyada Şahadet Getirmek

Rüyada şahadet getirmek iyi kalpli birine, insanları yardım etmeyi seven, dindar ve ahret hayatı için uğraş veren bir kimseye delalet eder. Kişinin iyiliksever, dürüst, merhametli biri olduğuna, hiç kimseye karşı kötülük beslemediğine işaret eder.

Rüyada Şahadet Getirerek Ölmek

Rüyada şahadet getirerek öldüğünü görmek kişi için hayırlı ve hikmetli bir rüyadır. Rüya sahibinin beklenti içinde olduğu her şeye sahip olacağına, hastalıkların son bulup, maddi açıdan büyük bir rahatlığa kavuşulacağına, aile fertleri arasında huzurun ve mutluluğun hakim olacağına, kalbinden geçen her şeyin en güzel şekilde karşısına çıkacağına işaret eder.

Rüyada Besmele Çekmek

Rüyada besmele çekmek kişinin hayatında beklenmedik bir anda birçok hayırlı gelişmenin olacağına, iyilik ve güzellikle karşılaşacağına delalet eder. Rüya sahibinin canını sıkan, üzen ne varsa bunlardan kurtulur ve rahat bir hayata başlangıç yapar. Bu rüya kişinin kendisine kötülük yapmak isteyen kişilere karşı korunacağına ve düşmanlarının ona zarar veremeyeceğine de işaret eder.

Rüyada Salavat Getirmek

Rüyada salavat getirmek kişinin dileklerinin yerine geleceğine, uzun zamandır kurduğu hayallerinin gerçekleşeceğine,  çok çaba sarf ettiği hedeflerine ulaşacağına sadece rüya sahibinin biraz sabırlı olması gerektiğine işaret eder. Bu rüya kişinin karşısına kendisi için birçok hayırlı kapı çıkacağına, rahat ve huzur dolu günlere sahip olacağına delalet eder. Maddi açıdan da rahatlayacak rüya sahibinin hanesine gelecek berekete de yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın