Rüyada Su Doldurmak

Rüyada su doldurmak, rüyayı gören kişinin arzu ettiği her ne var ise gerçekleşeceğine, büyük hayırlar göreceğine, berekette delalet eder. Rüyada doldurulan su pis ya da bulanık ise kedere, sıkıntıya ya da haram kazanca delalet eder. Kirli su görmek hayırlı olarak yorumlanmayıp tehlikeye ve kazaya karşı uyarıcı nitelik taşır.

Rüyada Çeşmeden Su Doldurduğunu Görmek

Rüyada çeşmeden su doldurduğunu görmek, rüyayı gören kişinin bol kazanç elde edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin feraha ereceğine ve mutlu olacağına yorumlanıyor.  Rüya sahibinin ele aldığı her işte başarılı olup oldukça güzel gelir elde etmeye delalet eder. Çeşmeden akan su pis ise sağlık ile yorumlanıp, rüya sahibinin sağlığının bozulacağına delalet eder.

Rüyada Su Döktüğünü Görmek

Rüyada su döktüğünü görmek, rüyayı gören kişi için hayır olarak delalet etmez. Rüya sahibi üstüne sıcak su döküğünü görmüş ise, yakın zamanda bir hastalık geçireceğine delalet eder. Rüyada su dolu cam sürahi ya da şişeyi düşürdüğünü ve camın kırıldığını görmek ise rüya sahibinin eşi var ise ve hamile ise doğumda eşinin vefatına, cam şişse sağlam olup su döküldü ise bebeğin vefatına yorumlanır.

Rüyada Su Görmek

Rüyada su görmek görülen suya göre farklı şekillerde yorumlanıyor. Su genel olarak hayır bereket ile yorumlanıyor.  Fakat bulanık ya da pis bir su görülmüş ise sıkıntıya ve kedere delalet eder. Rüyada temiz su görmek yani başlangıçlara da yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın