Rüyada Simit Almak

Rüyada simit almak, rüyayı gören kişinin helal kazanç elde edeceğine ve kazancının da bereketli olacağına delalet eder. Rüya sahibinin kazancına göre harcama yapan bir kişi olduğuna da yorumlanıyor. Aynı zamanda rüyada simit almak, rüya sahibinin her daim kazancının alın teri ile kazanan biri olduğuna, başkasının malına ya da hakkına asla bulaşmadığına, haram lokma yemediğine, gözünün fazlasında olmadığına yorumlanır. Rüyada simit almak bazı âlimlere göre rüya sahibinin zor günleri için az olan kazancından para biriktireceğine, yakınında bulunan bir kimse borç para vereceğine yorumlanırken simidi yemediğini görmek ise kazancının ağız tadı ile harcamaya delalet eder.

Rüyada Simit Alıp Sattığını Görmek

Rüyada simit alıp sattığını görmek, rüyayı gören kişinin ailesine düşkün bir kimse olduğuna, fazla mal da gözünün olmadığına ve her daim ailesine helal lokma yedirme gayesinde olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişi yeni evli ise mutlu huzurlu bir aile yaşantısının olacağına yorumlanır.

Rüyada Simit Satın Alıp Dağıttığını Görmek

Rüyada simit satın alıp dağıttığını görmek, rüyayı gören kişinin iyi niyet ile yapacağı bir yardım ya da maddi bir ödeme ile zora düşeceğine, yoksul ya da yardıma muhtaç olan birine destek olmaya fakat sonrasında yaşanacak olan sıkıntıya delalet eder.

Rüyada Simit Sattığı Görmek

Rüyada simit sattığını görmek, rüyayı gören kişinin malını ya da parasını başkaları ile paylaşacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın