Rüyada Su Aygırı Görmek

Rüyada su aygırı görmek, rüyayı gören kişinin getirisi yüksek olan bir işe gireceğine delalet eder. Rüyada su aygırı görmek genel olarak iş hayatına delalet eder. Rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşayacağı sıkıntılara etrafında bulunan varlıklı ve itibarlı kişilerden destek alacağına ve bu destek sayesinde de arzu ettiği yere geleceğine, sıkıntısının çözümüne ulaşacağın tabir olunur. Rüyada su aygırı görmek aynı zamanda mal ve mülk sahibi olunacak olmasına ya da altın, mücevher gibi pahalara sahip olmaya delalet eder.

Rüyada Su Aygırına Bindiğini Görmek

Rüyada su aygırına bindiğini görmek, rüyayı gören kişinin güç sahibi olacağına, sıkıntılarının hemen geçerek feraha ereceğine, ailesi ile mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet eder. Rüyada su aygırına binmek, rüyayı gören kişi bekâr ise yakın zamanda varlık sahibi bir kimse ile evleneceğine tabir olunur.

Rüyada Su Aygırından İndiğini Görmek

Rüyada su aygırından indiğini görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında etkisinin düşeceğine, gelirinde düşüş yaşayacağına, itibarının yok olacağına delalet eder. Rüyada su aygırından inmek hayır olarak yorumlanmaz.

Rüyada Su Aygırı Satın Aldığını Görmek

Rüyada su aygırı satın aldığını görmek, rüyada su aygırı sahibi olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin hiç ummadığı imkânlara kavuşur, maddi anlamda oldukça kazançlı bir döneme girer. Rüyayı gören kişinin büyük bir ev satın alarak oraya yerleşeceğine tabir olunmasının yanı sıra rüyayı sahibinin hayır işleri yapacağına da tabir olunur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Harun Akdeniz

Kardeşlerimle birlikte baba evimizin bahçesindeyiz. Su aygırı keseceğiz. Su aygırı bana saldırıyor ve ben de yüksek bir yere çıkıyorum. Su aygırı zıplayıp pantolonumdan ısırıp asılı kalıyor. Sonra kardeşlerim tabanca ile vurup, beni bırakması için çabalıyorlar. Tabancayı ben alıp ben de vuruyorum. Öldü diyerek bırakıyorum. Biz öldü zannederken onun yavruladığını görüyorum. Yavrusuyla ayağa kalkıyor. Bu rüya ne anlama gelir?