Rüyada Su Almak

Rüyada su almak, rüyayı gören kişinin kendi çabaları ile kazanç elde edeceğine, işsiz olan rüya sahibinin kendi işini kuracağına, elde edilecek olan helal gelire tabir olunur. Rüyada su almak aynı zamanda İslami açıdan da yorumlanıyor. Rüyada su almak İslami açıdan dini vecizeleri gerçekleştirilecek olmasına, dini anlamda bilgili edinmek istemeye delalet eder. Su alıp eve getirmek ise evin bereketinin artacağına işaret olarak delalet eder.

Rüyada Su İçtiğini Görmek

Rüyada su içtiğini görmek, rüyayı gören kişinin sağlıklı ve huzurlu olacağı anlamına gelirken aynı zamanda bereket, bolluk, mutluluk ile de yorumlanır. Rüyada su içmek bereketli ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada Su Görmek

Rüyada su görmek, rüyayı gören kişinin helal kazancına delalet eder. Rüya sahibinin helal kazançtan ayrılmayacağına, bereketin yanında olacağına, kazancının güzel olacağına tabir olunur. Rüyada görülen su pis ya da bulanık ise sıkıntı yaşamaya, haram kazanç elde etmeye ve şanssızlığa delalet eder.

Rüyada Su Verdiğini Görmek

Rüyada su verildiğini görmek, rüyayı gören kişi her hangi bir gelir ya da her hangi bir çıkar gözetmeksizin su verdiğini ya da dağıttığını görmesi, dünya ve ahret yaşamında huzurlu ve mutlu olmaya, ferah içinde yaşanacak olan ömre delalet eder. İslami açıdan rüyada su vermek ise rüya sahibinin dini açıdan ilim ve irfan sahibi olduğuna etrafın da bilgilerini naklettiğine delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!