Rüyada Spor Yapmak

Rüyada spor yapmak, rüyayı gören kimsenin sağlığının yerinde olduğunun, yediğine içtiğine dikkat eden bir kimse olduğunun, huzuruna, mutluluğuna, keyfine düşkün bir kimse olduğunun işaretçisidir. Rüyada spor yapmak aynı zamanda rüya sahibinin hayallerine kavuşmak için çok çabaladığı ve isteklerine bu çabalar sayesinde kavuşacağı rivayet edilmektedir.

Rüyada Spor Yaparken Terlemek

Rüyada spor yaparken terlemek, rüyayı gören kişinin gerçek hayatta istediği mertebeye gelebilmek için çok çabaladığını, azimle, hırsla çalıştığı, tüm bu çabalarının sonucunda da hak ettiği makama ulaşacağı ve çalışmalarının meyvesini yiyeceği rivayet edilmektedir.

Rüyada Spor Ayakkabısı Görmek

Rüyada spor ayakkabısı görmek, rüyayı gören kişinin çok şanslı bir döneme gireceğine, hayallerine fazla emek harcamadan ulaşacağına, maddi durumunun çok iyi olacağına, huzurlu ve mutlu bir ömür yaşayacağına, rüya sahibinin sağlığına çok dikkat eden bir kimse olduğuna bu sebeple de ömür boyu ciddi bir sağlık problemi yaşamayacağına delalettir.

Rüyada Spor Salonu Görmek

Rüyada spor salonu görmek, rüyayı gören kimsenin sıkıntılı günlerinin geride kalacağına, huzurunu kaçıracak şeylerden uzaklaşacağına, mutlu ve sağlıklı bir ömür süreceğine, hanedeki rızkın artacağına işaret etmektedir. Rüyada spor salonu gören kimsenin gerçek hayatta sağlığına çok dikkat eden bir kimse olduğu rivayet edilmektedir.

Rüyada Koşu Bandı Görmek

Rüyada koşu bandı görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılı günler geçireceğine, emeklerinin boşa çıkacağına, ne kadar çabalarsa çabalasın istediği makama bir türlü ulaşamayacağına, bazı şanssızlıklar yaşayacağına ve mutsuz günler geçireceğine delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın