Rüyada Saymak

Rüyada saymak, rüyayı gören kişinin ne gördüğüne bağlı olarak değişen bu rüya genel manada yorumlanır ise rüya sahibinin askere gideceğine ya da bir yakının askere gideceğine, hasretlik çekmeye, gurbete gitmeye, haneden ayrılmaya, yolculuk yapmaya delalettir. Rüyada saymak aynı zamanda rüya sahibinin özgürlüğüne kavuşacağına, uzun zamandır beklediği bir haberin kendisine ulaşacağına, rüya sahibini çok mutlu edecek bir takım gelişmelerin yaşanacağına ve rüya sahibini çok mutlu edecek zeki ve bilgili kimseler ile tanışmasına delalet eder.

Rüyada Sayı Saymak

Rüyada sayı saymak, rüyayı gören kişinin gerçek hayatta duvarları olan, ciddi boyutta katı kurallara sahip bir kimse olması sebebiyle kendisine yanlış yapan bir takım kimseleri hayatından çıkaracağına, bu şekilde hayatına daha güzel bir şekilde devam edeceğine delalettir. Rüyada sayı saymak rüya sahibinin bazı sıkıntılarından kurtulacağına, özgürlüğüne kavuşacağına ve kendisine kötü davranışlarda bulunan bir kimse ile bağlarını tamamen kopararak ferahlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Para Saymak

Rüyada para saymak, rüyayı gören kişinin gerçek hayatta da maddi olarak oldukça iyi bir yere geleceğine, rüya sahibinin ailesinin de desteğiyle kendi işini açacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, maddi sıkıntılarının tamamen biteceğine, çevresindeki insanların kıskanacağı kadar çok iyi yerlere geleceğine delalettir. Rüyada para saydığını gören kimselerin zenginleşeceğine ve borçlarını tamamen kapatacağına işarettir.

Rüyada Gün Saymak

Rüyada gün saymak, rüyayı gören kişinin askerlik yapıp evine dönmek için gün sayacağına, hasretlik çekeceğine, erken doğuma, beklenmedik bir evliliğe ve hanedeki huzura işarettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!