Skip to Content

Rüyada Somon Görmek

Rüyada somon görmek, rüyayı gören kişinin kısmetinin açılacağına, şansının olumlu bir şekilde döneceğine delalettir. Rüyada somon balığı görmek, rüya sahibinin ayağına kadar gelecek kısmetleri, kişinin hayatında olacak köklü değişimleri, iş hayatında başarılı biri olacağı rivayet edilir. Uzun zamandır hayali kurulan şeylerin gerçekleşeceğine, hayırlı haberlerin alınacağına, rüyayı gören kişi bekar ise birden çok hayırlı kısmetinin çıkacağına ve yapılan evliliğin çok hayırlı olacağına alamet edilir. Rüyada somon görmek aynı zamanda yapılan her işin, atılan her adımın hayırlı olacağına da yorulmaktadır.

Rüyada Somon Yemek

Rüyada somon yemek, rüyayı gören kişinin sevdiği kişiye kavuşmasına, güzel haberler alacağına, bir takım sorunların hızla çözüleceğine, gireceği sınavlardan güzel sonuçlar alacağına, kafasındaki bazı sorulara tatmin edici cevaplar bulacağına delalet edilir.

Rüyada Somon Almak

Rüyada somon almak, rüyayı gören kişinin çalışma hayatında güzel gelişmeler olacağına, maddi kazancın beklenilenin çok üstünde olacağına, kişinin hayatındaki sıkıntıların çözüleceğine, bazı belirsizliklerin netleşeceğine delalettir. Rüyada somon almak, rüya sahibinin sağlıksal problemlerinin çözüleceğine, ailesi ile birlikte uzun yıllar mutlu huzurlu yaşanılacağını, ticaretle ilgili bir iş yapıyor ise büyük miktarlarda kazanç sağlayacağına delalettir.

Rüyada Somon Görmek (Psikolojik Yorum)

Rüyada somon görmek, rüyayı gören kişinin sağlam karakterini, önüne çıkan her türlü engeli bocalamadan aştığını, özgürlüğe olan düşkünlüğünü, sürekli daha iyi bir mevkide olmak için çabalayan bir kişi olduğunu ve insanlar tarafından takdir edilen bir kişi olduğunu simgelemektedir.