Rüyada Siyah Böcek Görmek

Rüyada siyah böcek görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatındaki başarılarına, mevkisinin yükseleceğine, büyük maddi kazanç sağlayacağına, maddi kazanç sayesinde huzurlu günler geçireceğine delalettir. Rüya sahibin dünya ganimetlerinden istediği derecede faydalanabileceği manasına gelen bir rüyadır. Rüyada siyah böcek görmek aynı zamanda kişinin etrafında onun malından, mülkünden faydalanmaya çalışan dost görünümlü bir kişinin olabileceğine de delalet eder.

Rüyada Siyah Böcek Öldürmek

Rüyada siyah böcek öldürmek, rüya sahibinin şansının olumsuz bir şekilde etkileneceğine, ayağına kadar gelen bir fırsatı tepeceğine, teptiği fırsatın aslında hayatını olumlu yönde değiştireceğini çok sonradan fark edeceğine delalettir.

Rüyada Siyah Böcek Isırması

Rüyada siyah böcek ısırması, rüyayı gören kişinin etrafındaki bazı kişilerin rüya sahibinin başarılarını çekemediğini, bu kişinin rüya sahibinin başarısız olması için çabaladığı rivayet eder. Bu kıskanç kişinin çalışma arkadaşlarından biri veya yakın bir arkadaş ya da akraba olduğu şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Siyah Böcek Ezmek

Rüyada siyah böcek ezmek, rüyayı gören kişinin şansının tam dersine döneceğine, kişinin hata yapmasına, işlerinde başarısız olmaya ve kısmetsizliğe delalettir.

Rüyada Siyah Böcek Sürüsü Görmek

Rüyada siyah böcek sürüsü görmek, rüyayı gören kişinin hayırlı işler ile uğraşacağına, hayatında güzel gelişmeler olacağına, hayırlı bir maddi kazanç elde edeceğine, rüya sahibinin zenginleşeceğine delalettir. Bu rüyanın etkisinin görülen böcek sayısı ile doğru orantılı şekilde olduğu yorumlanmaktadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın