Rüyada Sokakta Yürümek

Rüyada sokakta yürüdüğünü gören kişi hayatında dürüst, tuttuğunu koparan, hak bildiği yolda yürüyen, bir işin doğrusu ne ise o işten zarar görecek olsa bile yapmaktan çekinmeyen kişi olarak tasvir edilir. Sokakta yürüdüğünü rüyasında gören kişi bilmediği ara ve arka sokaklara gitti ise karakteri ile özdeşleşmeyen bazı yanlış tavırların ya da yanlış işler doğurabilecek adımları attığına delalet eder. Rüyasında ara yollara sapan kişi, gerçek hayatında kötü niyetli kişilerle ya da onu kötü yollara saptırabilecek kişilerle arkadaşlık yaptığının işaretidir.

Rüyasında Karanlık Sokakta Yürümek

Rüyasında içini sıkan karanlık bir sokakta yürüdüğünü gören kişinin onu umutsuzluğa iten bir takım sıkıntılarla karşılaşıp bu sıkıntıları aşmakta zorlanacağına işarettir. Rüyasındaki karanlık sokak tıpkı gerçekteki gibi sonu bilinmez bir karanlık bir yolun ona kapısını açmaktadır. Zorluklar peş peşe gelecek ve onu umutsuzluğa sürükleyecektir. Mutsuz olacağı ve içindeki umudun zorluklarıyla birlikte azalacağına işarettir.
Rüyasında içinin ferah bir şekilde gezine gezine karanlık bir sokakta yürüdüğünü gören kişi içinse, uzun soluklu iş hayatında onu yüksek mertebelere çıkacağına ve mevkisinin yükseleceğine işarettir. Özellikle memuriyetle ilgili ilişkilendirilmiştir. Yaşadığı bütün zorlu günleri geride bırakıp uzun soluklu bir hayata, ailesinin kendisine yönelik onu sıkıntılarından kurtaracak desteklerine işarettir. Ayrıca rüya sahibinin onu kötü işlere sürükleyen ve sürekli sıkıntılar yaratan faydasız arkadaşlarından kurtulacağına işarettir. Tüccar ise kazancı yüksek girişimlere girişeceğine, işlerinin onu ferahlatacağına işarettir. Ayrıca emek verilmiş ve kazanılmış bir malın önündeki sıkıntılı bir süreç varsa onun da kolaylıkla aşılacağına işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın