Rüyada Kafada Yara Görmek

Rüyada kafada yara görmek, rüya gören kişinin zor bir sürece gireceğinin, bir çok badireler atlatacağının hiç beklemediği sıkıntılarla boğuşacağının alametidir. Bu rüyayı gören kişilerin hayatlarındaki olaylara karşı daha da temkinli bir şekilde hareket etmesi için uyarıcı bir rüya olarak yorumlanmıştır. Bu uyarılara dikkat etmesi kolaylıkla yüzleşmesi gereken sorunlarla yüzleşmediği takdirde çok daha büyük ve karmaşık problemlerle baş etmesi gerektiğini bilmesi gerekmektedir.

Rüya sahibinin özellikle işleri ile ilgili sorunlarda daha da hassas olması gerekmektedir. İşlerinin düzene girmesi için yaptığı üstünkörü işler başına çorap örecektir. Çıkabilecek tartışmalarda rüya sahibi sükuneti elinden bırakmamalıdır, çünkü yangına körükle gitmesi hayrına sonuçlar doğurmayacaktır.
İş yerinde amiri ya da patronuna işi ile alakalı sorunlarda gerekli izahatlar yapmaması sonucu işinden ayrılamaya değin gidecek kötü süreçlere sebebiyet verebilir.

Rüya sahibi bu rüyanın ardından işlerine titizlikle ve kılı kırk yarayarak intizamla eğilmelidir. Kafasında gördüğü yaradan irin akması ise ailesinden birinin ya da çok sevdiği kişilerin sağlığıyla ilgili ya da hukuki bir sürece sebebiyet verecek ciddi sorunların peydah olacağının alametidir. Bu tür bir sorun ise rüya sahibini derinden müteessir edecektir ve hatta kişiyi ağır psikolojik sorunlarla mücadele etme durumuna değin sarsacaktır. Kafada görülen yara maddi ve manevi olarak sıkıntıların peşi sıra gelip eski günlerindeki saygınlığını yitireceğine alamettir.

Rüyada Kafasının Kanadığını Görmek

Rüyada kafasının kanadığını gören kişi özellikle işlerinde bir çok sorunla karşılaşacağının uyarısını alır. Aile içerisinde de sorunlara sebebiyet veren pek çok olay yaşayacaktır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (7)

Hatıra bek

Arkadaşım beni rüyasında görmüş. Okulu kazanmış bir yerde kutluyoruz. Beni halaya çağırdı ve halayda baş örtüm açılmış. Ne yapım etmişler baş örtüm durmamış. Kafam da birsürü yaralar varmış iltihap yaraları. Bu ne anlama geliyor ? Normalde çok peşine düşmem ama çok merak ettim. Bide son sınavlarımı yazıyorum ne yalan söylim korktum bi an 🙂 burayada ilk kez yazıyorum cvp gelir mi bilmiyorum. Yinede teşekkürler 🙂

    Analiz Ekibi

    Başörtü genellikle iyiye yorulan rüyaların başında gelir. O yüzden güzel bir rüya görmüş arkadaşınız. Rüyanız hayır olsun.

Elif yılmaz

Rüyamda banyoda duş alıyodum. Hiç kullanmadım bı şampuanla saçımı yıkıyodum ve duştan çıktıktan sonra kafamin tamamında birşeyler çıktığını gördüm. Sivilce gibiydi. Annemin yanına gittim ve annem onlara tek tek sıkarak aldı kafamdan . Ama siktiginda ir gibi bişey çıkmıştı.

Nermin Memmedova

Merhaba ilk kez yaziyorum size ve Bakuden ilk once Bakuden Selamlar.Ruyada goruyorum ki birine soyluyorum gel kafana hicamat yapalim kan alalim diyir ki yeni yaptirdim ve kafasinda hicamatin yerlerini goruyorum.bu ne anlama geliyor cok merak etdim.Tewekkurler onceden.

Himmet

Rüyamda görüştüğüm kızın annesinin yüzünde alnından ve elmacik kemiklerinden aşağı s şeklinde ince bir yarık ve yarigin içinde altın renginde bir dolgu olduğunu gördüm.Daha sonra ki bir günde de gordugum rüyada görüştüğüm kızın kafasında bir kesik/yarık ve bandajla sarılmış bana sarılıp hıçkıra hickira agliodu. Tskkrler

Gözde

Kocamın alnında bir kesik var ve onun içinde küçük uzun metal görüyorum. Elimle alıyorum. Bir tane daha görüyorum ve alıyorum derken, kesik büyüyor ve içi bu parçalardan dolu görünüyor. Üçer beşer alıyorum ancak bitmiyor. Boyutu biraz daha büyüyor. Büyüdükçe burnum acıyor diyor. Bunları çıkarırken uyandım. Bu rüyamı yorumlar mısınız?

Nur

Rüyamda ilk olarak saçlarımın büyük kısmının beyazladığını gördüm. Sonra saç derimde yaralar görmeye başladım. Daha sonra ise yaranın içinden şeftali çekirdeği çıkardım. Bu rüyanın anlamı nedir?