Rüyada Siyah Saç Görmek

Rüyada siyah saç görmek, kişinin aile ve sosyal hayatında derin duygular içine gireceğini buna bağlı olarak çok fazla üzüleceğini veya sevineceğini, duyguların aşırısını yaşayacağına delalettir. Kişinin eğer bir ilişkisi varsa sevgilisine ya da eşine çok baskıcı olacak, onu çok sıkacak veya çok rahat bırakacak, hiç ilgilenmeyecek anlamına gelir. Yani rüya sahibi davranışlarında bir orta yol bulmada sıkıntı yaşayacak diye yorulur.

Rüyada Siyah Saç Kesmek

Rüyada siyah saç kesmek, rüyayı gören kişinin psikolojik anlamda olumsuz bir dönem içerisinde gireceğini sıkıntılı ruhsal problemler yaşayacağını anlatır. Bu süreç içerisinde ailesiyle arasında sorunlar oluşacak, dolayısıyla zor ve sıkıntılı dönemler yaşayacak demektir. Bu rüyayı kişi dikkatli olması gerektiği şeklinde uyarı olarak alabilir.

Rüyada Siyah Saç Boyamak

Rüyada siyah saç boyamak, rüya sahibinin yine ruhsal problemlerini anlatmaktadır. Kişi psikolojik anlamda sorunlar yaşar ve bunu en yakınlarından ailesinden ve sevdiği kişiden gizleyecek demektir. Ayrıca sorunlarını kimseye anlatmadan tek başına çözmeye çalıştığına alamettir.

Rüyada Siyah Saç Dökülmesi

Rüyada siyah saç dökülmesi, rüya gören kişinin büyük bir çöküntü yaşadığı dönem içerisinde gireceği para kaybedeceğimi mal kaybedeceği işinde konumunu başkasına kaptıracak yaptıracağını ve bunlar gibi takım olumsuzlukların hayatına hüküm sürecini anlatır.

Rüyada Siyah Saç Boyatmak

Rüyada siyah saç boyatmak isteyen kişinin hayatında olan ortaklarından bir tanesinin iflas edeceğini, bu durumun rüyayı gören kişiyi de etkileyeceğini ve maddi anlamda zor bir döneme gireceğini anlatır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın