Rüyada Siyah Elbise Görmek

Rüyada siyah elbise görmek, kişinin hayatında yaşayacağı sıkıntılı günler olacak, bir kararından dolayı çıkmaz yola girecek, düşünmeden davrandığı için bir çıkmaz içine girecek demektir.
Ayrıca kişi daha kolay yoldan para kazanabilmek için yollar arar, rahat bir hayat sağlayabilmek için fırsat kollar anlamına gelir. Ama bu arayışlarının sonucunda büyük bir hayal kırıklığı yaşayacak, onu da mutsuz zamanlar bekleyecek anlamına gelir. Yani siyah elbise rüyayı gören kişinin düşünmeden davranıp bilmediği yollara gireceğini ve bu yollarda istikametini bulamayacağını ve sonra da üzüleceğini anlatır.

Rüyada Siyah Renk Görmek

Rüyada siyah renk görmek, rüyayı gören kişinin resmi bir iş sahibi olacağını, bu işte iyi olacağını ve dolayısıyla da gelirinin artacağını delalet eder. Ayrıca kişi zamanla daha çok para kazanacak, artan zenginliğine rağmen mütevaziliğinden asla ödün vermeyecek, etrafında da tüm bunlar nedeniyle itibar görecek demektir.

Rüyada Siyah Elbise Hediye Almak

Rüyada siyah elbise hediye almak, rüya sahibi için olumlu hayırlı anlamlar içerir. Ayrıca kişinin önemi büyük bir iş başına geleceğini, sözünün değerinin yüksek olacağı bir ortama gireceğini, dolayısıyla şan ve şöhret sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada Siyah Elbise Giymek

Rüyada siyah elbise giymek, kişinin çalıştığı işyerinde yönetici olacağını, kariyer sahibi olacağını, mevki atlayacağını anlatmaktadır. Rüyada siyah elbiseyi giyip çıkarmak ise pek hayırlı anlam içermemektedir. Kişinin paralarında bir azalma olacağını hayatta geri adım atacağını sahip olduğu bazı şeyleri getireceğini sonucunda da refah seviyesinin azalacağını anlatmaktadır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (6)

Mehtap oz

Ruyada kendini ve bir suru insani siyah tozla veya bacadan cikan kurumla gormek

Mehtap oz

Ruyada kendini ve bir cok insani yari ciplak siyah tozla kaplanmis gormek

Dilara Taskingül

Rüyamda yikandiktan sonra kaynanamin karsisina oturdum, kaynanam beni okuyordu yani dua ediyordu. Dua ediyorken de, siyah elbise giyinmis bir erkek bebek yanima dogru ucuyordu. Ben cok korkmustum ve kaynanam bana “3kere kelle de kizim” dedi bende korktugum icin 3 kere kelle dedim.
Ben “kelle” dedikce cocuk bana bakarak gülümsüyordu cok tatliydi ama sanki icinde kötülük varmis gibiydi

Lütfen yardimci olun, anlamini cok merak ediyorum
Saygilarimla

Mehmet canpolat

Ben rüyamda sevdiyime simsiyah elbisenin içinde gördüm camurlu yolda yörüyordu arkasında bağırdım dumaymadı gitmek istedim beni birileri tutuyordu gitme diye ses geliyordu ben bir adım atigimda yol kuruyordu yemyeşil çimenler oluşuyordu birileri bana izin vermiyordu benim üstümde bembeyaz elbise vardı yalvariyorum size ne anlami geliyor

Ayça

Rüyada siyah elbiseli başbakan gördüm. Anlamı nedir?

Nazlı Akbulut

Rüyamda yeşil ağaçlar üzerinde yeni siyah kıyafetler gördüm. Bu ne anlama gelir?