Rüyada Siyah At Görmek

Rüyada siyah at görmek; otoriter, disiplinli, kararlı, hırslı, gözü pek, özgüveni yüksek kimsenin karakteri ile değerlendirilir. Rüya gören kişinin olumlu özellikleri ile kişinin iş hayatında çok başarılı olacağına yorumlanır, ancak inatçılıkları ve aşırı ihtiraslı olmaları yüzünden dikkat etmeleri gerektiğine işaret eden rüyadır.
Rüyada siyah at görmek; bazı rüya yorumcularına göre kötülük gelecek bir kişi, karanlık güçler veya suça sürükleyecek bir arkadaş olarak da tabir edilir. Bu yönü ile rüyasında siyah bir at gören kişinin, yönetimsel konumdaki kişi ya da kişiler tarafından baskı görmeye, sıkıntı veren olaylar ile karşılaşacağına, ruhsal yönden yıpranacağına rivayet edilir.

Rüyada Siyah At Bindiğini Görmek

Rüyada siyah at; dayanıklılık, bilgelik, ihtiyat, sadakat, irade sahipliği, sebat ve güvenilirlik ile sembolize edilir. Rüyasında siyah bir ata bindiğini gören kişi giriştiği her işinde kişisel özellikleri ile başarılı olacak, insanların takdirini kazanıp sosyal konumunda üst düzeyde yer alacaktır.

Rüyada Siyah At Aldığını Görmek

Kişinin rüyasında siyah bir at satın aldığını görmesi yüksek bir mevkiden gelecek iş imkânına, bir işin sorumluluğunu yüklenmesi için seçildiğine ya da üst makamlardan gelecek onursal bir ödüle işaret eder.

Rüyada Siyah At Sevdiğini Görmek

Rüyada görülen siyah at asalet, bereket, güç ve mevki simgesidir. Rüyasında siyah bir dişi at (kısrak) sevdiğini gören bekâr kişi asil bir kadın ile evlenir, rüyasında siyah bir at sevdiğini gören evlenmemiş kadın ise güçlü, otorite sahibi, asil bir erkek ile hayatını birleştirir. Evli insanlar için ise saygınlık ve kıymetlerinin artacağına delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın