Rüyada Sivilce Görmek

Rüyada bir yerinde sivilce çıktığını görmek, kısa zamanda kavuşulacak para ve rızk bolluğuna, sivilceyi koparmak bir mal kaybına, kopardığı zaman acı duymak çocuğunun ölümüne bütün vücudunu sivilce kaplamış görmek, bütün düşmanlarının kötülüklerinden zarar görmeyip, aksine onları yenmeye işarettir. Rüyada sivilce görmek, en kısa zamanda zengin ola­cağınıza işarettir. Bir kimsenin vücudunda sivilce, çıban ve benzeri şeyler çıktığını, irin ve kan gibi şeyin aktığını görmesi, mala, rız­ka ve nimete ermeye, zenginleşmeye işarettir denilmiştir. Rüyasında vücudunda sivilceler çıktığını gören kimsenin bu rüyası, O’nun (rüyayı görenin) ani olarak zenginleşme­sinden meydana gelen sevincine işarettir demişlerdir.

Bir kimsenin rüyasında vücudunda sivilce çıktığını, sonradan yarılıp sarı su veya irin aktığını gömesi, o kimsenin kurtuluş ve zafere kavuşmasına işâret eder.

Rüyada vücutta görülen fazlalık, sahibine zarar vermediği takdirde nîmet ve hayrının fazla olmasına işâret eder.

Rüyada görülen sivilceler, sevinçle meydana gelecek ani bir zenginliğe ve sermayenin süratle artacağına işârettir.

Rüyada görülen sivilceler, zulüm ve cezanın peşin olmasına da işâret eder.

Vücudunda sivilce çıktığını ve sonra sarı irin aktığını gören kişi kurtuluş ve zafer elde eder, irinin kan olarak görülmesi maldır. Bazı yorumculara göre sivilce sevinçle meydana gelecek zenginliğe işarettir.

Bir kimse rüyasında vücudunda sivilce çıktığını, sonradan yarılıp sarı su veya irin aktığını görse, kurtuluş ve zafere kavuşur.

Rüyada görülen vücuttaki ziyadelik, sahibine zarar vermediği takdirde nimet ve hayrın fazla olmasına yorumlanır.

Rüyada görülen sivilceler, sevinçle meydana gelecek ani bir zenginlik ve sermayenin süratle gelişeceğine yorumlanır. Sivilceler zulüm ve cezanın peşin olmasına da yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın