Rüyada Sabun Görmek

Rüyanızda sabun görmek, elinize mal ve kazanç geçe­ceğine işarettir. Sabun yediğini görmek ise, işinde zorluk göreceğine işaret olarak yorumlanır. Rüyada sabun görmek, geçimini zor şartlar altın­da temin etmeye, sabunla bir şey yıkadığını veya yıkandığını gör­mek, gam ve kederden, bütün sıkıntılardan kurtulmaya, sabun almak yapmak ve bulmak hayırlıdır. Çeşitli iyilik ve refaha işarettir. Sabu­nu atmak veya satmak kazancınızı başkalarına kaptırmaya, sabunu kaybetmek hastalığa, sabuncu görmek, eve veya işyerinize bir yar­dımcı alacağınıza işarettir.

Bazen de rüyada görülen sabun, kiri giderdiğinden gam ve kederlerin gitmesine işârettir. Kir ise keder ve üzüntüdür.

Rüyada görülen sabun parçası, kederli bir kişiye teselli veren bir kişiye işâret eder.

Yine rüyada görülen sabun parçası, rüyayı görenin padişaha veya hâkime arz edeceği bir olaya da işâret eder

Hasta bir kimsenin rüyasında sabunla bir elbise yıkadığını ve kirlerini temizlediğini görmesi, o kimsenin şifâ bulmasına işâret eder.

Günahkâr bir kimsenin rüyasında sabunla bir elbise yıkadığını ve kirlerini temizlediğini görmesi, o kimsenin tövbe etmesine ve üzüntüsünden kurtulmasına işârettir.

Borçlu bir kimsenin rüyasında sabunla bir elbise yıkadığını ve kirlerini temizlediğini görmesi, o kimsenin borçlarını ödemesine işârettir.

Rüyasında sabun gören kişinin eline bol miktarda mal geçer. Sabunla elbisesini yıkadığını gören kişi hastaysa iyileşir, günahkârsa tövbe eder.

Rüyada sabunla bir elbise yıkadığını ve kirlerini temizlediğini gören kimse, hasta ise iyileşir. Günahkar ise tevbe eder üzüntüden kurtulur, borçlu ise borcunu öder.

Sabun, kiri giderdiğinden kederlerin gitmesine yorumlanır. Kir kederdir.

 

Bir yanıt yazın