Rüyada Silgi Görmek

Rüyada silgi görmek rüyayı gören kişinin hayatında kendi yanlışları görebilen, kendisini eleştirmeyi bilen, bir daha yaptığı hataları tekrarlamayan, mantıklı bir insan olduğuna delalet eder. Ayrıca hoşgörülü, huyu güzel, yumuşak kalpli bir insan olduğunu anlatan bu rüya etrafındaki insanları da asla üzmeyen, hatalarını suratlarına vurmayan, onları güzel yönlendiren bir insan olduğunu da anlatır. Bir başka yorumu ise rüyayı gören kişinin mazide kalmayacağına, hayatında yeni başlangıçlara girebilmek için kendine fırsat vereceğina, yeni sayfa açacağına delalet etmesidir.

Rüyada Silgi Almak

Rüyada silgi almak rüyayı gören kişinin gene kimseyi kırmadan, yapıcı bir tavır ile herkese doğru yolu gösteren bir insan olduğunu anlatır. Etrafında da kendisi gibi yapıcı, ona destek veren bir insanın var olacağına işaret eder. Bu yardımsever kişi rüya sahibinin aile büyüklerinden bir kişi olabilir.

Rüyada Silgi Yemek

Rüyada silgi emek rüyayı gören kişinin hataları görmezden geldiğini delalet eder. Genel olarak kişinin içe kapanık, sorunlarını kendi içinde yaşayan bir insan olduğunu anlatır. Ayıp örten bir insan anlama gelir.

Rüyada Silgi Tozu Görmek

Rüyada silgi tozu görmek rüya sahibinin pek neşeli olmayan, etrafındaki insanların da moralini bozan, karakteri kötü bir insan olduğunu veya bu tarz insanların etrafında olduğunu anlatır.

Rüyada Silgi Kaybetmek

Rüyada silah kaybetmek rüya sahibinin artık sabrının taştığına delalet eder ve etrafında bir kişinin onu çileden çıkardığını, onu isyan ettireceğine yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın