Rüyada Silahlı Çatışma Görmek

Rüyada silahlı çatışma görmek rüyayı gören kişinin çok kötü günler yaşayacağını, üzerine bir iftira atılacağını ve kişinin bir hakareti uğrayacağını işaret eder. Kişi en yakın akrabalarının kendisi hakkında dedikodu yaptığını görecek ve bu dedikodular yüzünden ailesinde huzur kaçacak demektir. Ayrıca yorumcular rüya sahibinin iş hayatında da kötü giden günler yaklaşmış olarak yorumlar. Aynı zamanda bilinmeyen ve fazlası sırların ortaya çıkması ve herkesin birbirine girmesi diye alamet edilir. Aile içinde büyük tartışma ve kavgaları çıkacak aralar bozulacak anlamına gelir.

Rüyada Silahlı Çatışmaya Girmek

Rüyada silahlı çatışmaya görmek kişinin düşmanlarının gerçek hayatta yeneceğini ve zafer kazanacağını anlatır. Haksızlıklara asla gelemeyen rüya sahibi mücadele verecek, her şeyi düzeltecek demektir. Aynı zamanda huzursuzluk ve kargaşa olarak da yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada Silah Görmek

Rüyada silah görmek rüyayı gören kişinin çevresinde güvenilir, saygın takdir edilen bir insan olduğuna işaret eder. Ayrıca şan ve şöhret sahibi olan bu insan rüya sahibinin çok yakınında demektir. Bir başka yorumu ise haber alacağı ile ilgilidir. Silahı ateşe vermek kötü bir haber iken sadece silah görmek ise ateş etmek ise kişinin iyi bir haber alacağına delalet eder. Genel olarak rüya sahibinin zafer kazanacağını anlatır. Kendisini kıskanan onun arkasından iş çeviren, işlerini bozmak isteyen kötü kalpli insanların yenileceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın