Rüyada Silahla Kovalanmak

Rüyada silahla kovalanmak rüya sahibinin sakladığı bazı durumlar ve sırlar nedeniyle sıkıntı yaşayacağı anlamını taşır. Rüya sahibi hiç istemediği durumlarla karşı karşıya gelebilir ve kişilerin kendisine olan güveni zedeleyebilir. Aynı zamanda rüya sahibinin, kendisinin zayıf anını bekleyen düşmanlarının olduğuna ve dikkati elden bırakmaması manasına gelmektedir. Rüya sahibi hayatında bir sürü problemle karşı karşıya gelebilir şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada silahla kovalandığınızı görmenin olumlu yönden yorumu da saygınlık elde edeceğinize, mutlu günler yaşayacağınıza ya da çevresi tarafından saygınlık kazanmış bir kişinin evinize misafir olacağına şeklinde yorumlanır.

Rüyada Silahla Kovalanıp Vurulduğunu Görmek

Rüya sahibinin bir hastalığa yakalanacağına veya kaza geçireceğine işarettir. Rüyayı gören kişinin alacağı kötü bir habere de yorulur.. Aynı zamanda bu rüya birisinden borç alacağınıza, birine karşı maddi manada borçlanacağınıza şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Silahlı Bir Adamın Sizi Kovaladığını Görmek

Rüya sahibinin gerçek yaşantısında bazı korku ve endişelerinin olduğunu, tüm bu huzursuzluklar nedeniyle de sürekli olarak sıkıntı çektiğini ifade eder. Rüyada silahlı bir adam tarafından kovalanmak dünyalık korkular olarak yorumlanmıştır. Bazen bu rüya çevrenizdeki zararlı kişilerle kuracağınız arkadaşlıklara, günah ve hatalarınızdan korktuğunuza da işarettir.

Rüyada Silahla Kovalandığınızı Görmenin Gerçek Hayatınızdaki Etkileri

Rüya sahiplerinin gerçek hayatlarında sır kalmış olayların, çözemediği durumların ve kendisini tehdit altında hissetmesinin rüyasındaki yansımasıdır. Rüya sahibi sürekli endişe ve tedirginlik içinde süren bir hayatın içindedir. Rüyayı gören kişinin korkularının olduğunu ve bu korku ve endişeleri sürekli bilinçaltına iteledikleri, bu rüyayı görmelerinde en büyük etkendir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (5)

Doğu Hakan

Rüyamda çocukluk arkadaşım beni silahla kovaladı anlamı nedir acaba ?

Nuray

Rüyamda bir adam silahla bana dogru geliyordu ben onun bir kadin vurdugunu gördüm.

Demet

Rüyamda eşimin arkadaşı ve onun karısını davet ediyoruz ve eve geldikten sonra eşimin arkadaşı silah çıkarıp benim eşime sıkıyor. Sonra bana doğrultuyor. Ben de korkup karşı komşunun evine kaçıyorum. Bu rüyanın anlamı nedir?

Emine

Ben evli değilim ama rüyamda hep bir kız çocuğu doğurduğumu görüyorum. Bu ne anlama gelir?

Behçey

Babam, amcamın oğlu ve ben patronumun araç kazası için birileriyle ciddi anlamda kavga ediyoruz. Bir gün sonra dükkana gidiyorum. Aramızdaki mesafe uzak olmasına rağmen karşı taraf, silah ile bana ateş ediyordu. Ben de kaçıyordum. Bu rüya ne anlama gelir?