Rüyada Bant Görmek

Rüyada bant görmek, kişinin uzun zamandır çektiği hastalıkların geçeceğine ve şifasını bulacağına işaret eder. Bazı sorunlarının varlığına ve bir türlü bulamadığı çözümleri artık bulacağına da delalettir. Rüya sahibinin kısa bir süre sonra gelirinin de rızkının da artacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine işaret eder.

Yara Bandı Görmek

Kişi rüyasında yara bandı görüyorsa, bu onun hastalıklarının artık nihayetleneceğine, sorunlarının bitip adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine delalettir. Kendini adeta yenilenmiş hissedecek olan rüya sahibi için hayat eski neşesine kavuşacaktır.
Para Bandı Görmek
Eğer bir kişi rüyasında para bandı görüyorsa, bu onun işlerinin yoluna girip kazancının artacağına delalettir. Uzun süredir çektiği sıkıntının artık son bulacağı ve maddi anlamda herhangi bir sorunu kalmayacağı anlamına gelir. Böyle bir rüya hemen her şekilde hayırlara vesiledir.

Yapıştırıcı Bant Görmek

Kişinin rüyasında yapıştırıcı bant görmesi aynı rüyasındaki gibi olaylara hep ılımlı ve toparlayıcı şekilde yaklaştığına delalettir. Her zaman çözüm odaklı ve sorunları ortadan kaldırmaya yönelik bir yaklaşımda olan rüya sahibinin daima bu özelliğinin artılarından faydalandığına işaret eder.

Bant Yapıştırmak

Bir insanın rüyasında bant yapıştırdığını görmesi adeta hem bedeninde hem de ruhunda açılan yaraları artık sarması ve yoluna devam etmesi anlamına gelir. Yani geçmişin izlerinden kurtularak geleceğine kafa yorması ve artık sıkıntıları arkasında bırakmasına delalet eder. Ettiği duaların ve tuttuğu dileklerin kabul olması şeklinde de yorumlanabilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın