Rüyada Sevdiğiyle Konuşmak

Rüyada sevdiğiyle konuşmak, rüyayı gören kişiyi sevip, değer veren bir kimsenin varlığına ve bu kişinin öğüdünü almaya delalet eder. Rüya sahibinin ayrıca bazı konularda ailesinden de destek alacağına delalet edip, yalnız kalmayacağına yorumlanıyor. Rüyada sevdiği kimse ile konuştuğunu görmek aynı zamanda mutlu bir aileye, huzur dolu bir yuvaya ve mutlu bir yaşama tabir olunuyor.

Rüyada Sevdiği ile Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada sevdiği ile kavga ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin bir ortamda gereksi yere tartışmaya girerek, kırıcı olan sözleri sarf edeceğine delalet eder. İş yaşamında ortağı var ise ortakların aralarının bozulmasına ya da amiri ile olan diyalogunun bozulmasına yorumlanıyor.

Rüyada Sevdiği Kişiye Sarıldığını Görmek

Rüyada sevdiği kişiye sarıldığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir arkadaş ya da akrabasını mutlu haberlerini alacağına, uzakta bulunan aile üyesine kavuşmaya, hediye almaya ya da bir davette katılamaya delalet eder. Rüya sahibinin sevdiğine kavuşacağına ve hasretin biteceğine dair yapılan tabirin yanı sıra yakında güzel bir ilişkiye başlanacağına da tabir olunur.

Rüyada Sevdiği Kişinin Öldüğünü Görmek

Rüyada sevdiği kişinin öldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin biten eski bir ilişkisinin yenide n başlayabileceğine ya da eski defterleri kapatarak yepyeni bir sayfa açacağına yorumlanıyor.

Rüyada Sevdiği Kişiyi Ağlarken Görmek

Rüyada sevdiği kişiyi ağlarken görmek, rüyayı gören kişinin sevdiğine kavuşacağına, hasretliğin biteceğine, arada bulunan mesafelerin kalkacağına, sıkıntıların artık son bulacağına ve sorunların çözümleneceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın