Rüyada Sevdiğini Öpmek

Rüyada sevdiğini öpmek, rüyayı gören kişinin hasret çektiği kişiye kavuşacağına, âşık olduğu kişiden sevinçli haberler alacağına, sevdiği kimse ile müjdeli bir karşılaşma yaşayacağına delalet eder. Rüyada sevdiğini öpmek bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin çevresinde olan iyi dostlara ve hayırlı bir çevreye sahip olmaya yorumlanıyor.

Rüyada Tanıdığı Birisini Öptüğünü Görmek

Rüyada tanıdığı birisini öptüğünü görmek, bu kişi gerçek yaşamda hayatta ise yakın zamanda onunla karşılaşacağına, hayatta olmayan birisi ise onun yakını olan birini göreceğine delalet eder. Rüyada tanıdık birisini öpüp sarılmak ise rüya sahibinin yakın zamanda birisi ile tanışacağına, güzel bir arkadaşlık kuracağına ve gerçek yaşamda sıkı bir dost edineceğine yorumlanır.

Rüyada Birini Öptüğünü Görmek

Rüyada birini öptüğünü görmek, rüyayı gören kişi her hangi bir konu hakkında oldukça sabırlı davrandığına yorumlanıyor. Rüya sahibinin göstermiş olduğu bu sabır sonucunda mükâfatını alacağına delalet eder. Rüya sahibinin önemli bir başarı kazanmasına, güzel bir kazanç elde etmesine tabir olunur. Hem rüya sahibi hem de çevresi bu konu ile ilgili oldukça mutlu olacak şeklinde de yorumlanıyor.

Rüyada Birini Yanağından Öptüğünü Görmek

Rüyada birin yanağından öptüğünü görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda yeni arkadaşlar edineceğine, sağlam dostluklar kuracağına delalet eder. Rüyada birini yanağına öptüğünü görmek aynı zamanda daha evvelden tanıdığınız fakat samimi olmadığınız kişi ya da kişiler ile samimiyetin artacağına ve güzel bir dostluk kuracağınıza da yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın