Rüyada Şemsiye Görmek

Rüyada şemsiye görmek, yakında işlerinizin düzeleceğine işarettir.

Bir kimsenin rüyada yağmurun yağdığını ve hemen şemsiyesini açtığını görmesi, onun sıkıntı anında, sıkıntıya düştüğü zamanlarda yardımına koşacak bir dostunun olduğuna işarettir denilmiştir. Bazılarına göre, şemsiye görmek, ta­lih ve kısmet açıklığına işaret olarak yorumlanmıştır.

Bazı yorumcular, şemsiye görmeyi, sıcak memleketlere bir seyahate çıkmaya işarettir şeklinde yorumlamışlardır.

Rüyada şemsiye görmek, geçici bir zaman için iyi bir şansla yorumlanır. Güneşte şemsiye açmak sıcak bir memleket seyahate, yeni ve büyük bir şemsiye almak ve açmak büyük bir devlet adamının himayesine mazhar olmaya, yağmurda şemsiye açmak bir iftiradan korunacağına, eski, yırtık bir şemsiye açtığını görmek, zalim, adaletsiz bir hakimle karşılaşmaya, davacı veya davalı ise mahkemeyi kaybetmeye işarettir.

Bahçe şemsiyesinin gölgesinde oturduğunu görmek, devlet himayesinde rahat bir kar ve kazanca, şemsiyeyi birine vermek, onu himayesine almaya, şemsiyeyi kaybetmek iftiraya uğramaya, şemsiyeyi yutmak tedbirsizlik yüzünden kazaya uğramaya, şiddetli rüzgardan şemsiyesini ters dönmüş görmek, işinden çıkarılmaya, sefalete düşmeye, şemsiyeyi yaktığını görmek, bir yangın tehlikesi geçirmeye işarettir.

Rüyada şemsiye görmek, memur olmaya, devletin himayesine girmeye ve ondan istifade etmesine işârettir.

Bazen, rüyada şemsiye görmek, vazifeye, halka hizmet etmeye, korkusuzluğa, zenginli­ğe, büyük bir zâtın koruması ve yardımına işâret eder.

Bir yanıt yazın