Rüyada Sele Kapılmak

Rüyada sele kapılmak rüyayı gören kişinin hayatında bir takım sıkıntıların ve belaların hakim olacağını anlatır. Aynı zamanda kişi birden bire üzüleceği alt üst olacağı gelişmeler yaşayacak, ailesinden bir kişi veya kendisi hastalık, kaza gibi sıkıntılar ile karşılaşacak anlamına gelir. Yorumcular işsizlik, mal kaybı, husumet gibi olaylar olarak da yorumlar. Aynı zamanda rüya sahibinin kendisini kaybedeceğini, üst üste yanlışlar yapacağını ve bu nedenle de düzeninin dirliğinin bozulacağını işaret ettiğini söyler. Genel olarak hayra yorumlanmayan bu rüya kişinin önünde huzursuz kötü sıkıntılı bir dönem olduğuna delalet eder.

Rüyada Sele Kapılıp Kurtulduğunu Görmek

Rüyada sele kapılıp kurtulduğunu gören kişi zorlu bir dönemden geçecek, büyük mücadeleler verecek ve maddi ve manevi anlamda büyük kayıplar yaşayacak olsa da sonucunda refaha ve huzura kavuşacak demektir. Bir başka yorum ise kişinin başına gelen çok kötü bir olaydan kurtulacağına ve bu olaydan ders çıkacağına delalet etmesidir. Aynı zamanda bu rüya kişinin bazı değişiklikler, yenilikler yapacağına da yorulmaktadır.
Yorumcular rüya sahibinin dini anlamda Allah’a sığınması gerektiği, ibadetlerini düzgün bir şekilde yerine getirmesi gerektiği şeklinde uyarı olarak almalarını önerir.

Rüyada Sele Kapılıp Öldüğünü Görmek

Bu Rüya pek hayra yorumlanmaz çok büyük bir bela ile karşılaşacağını anlatır genel olarak kişinin vefatının yakın olduğuna delalet eder. Bu ölüm haberi çok yakınlarından da gelebilir demektir. Acı çekilecek, gözyaşı dökülecek, hem maddi hem manevi anlamda kayıplar yaşanacak diye yorulur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Arda bayat

Rüyamda bir yolculuktayim yollar issiz bir an su basmış güya ben suda kayarken görüyorum kendimi su sel suyu gibi ama çok derin değil 1karış yok üstü’nde siyah elbise var önce siyah çorap elbise kapanmıyor kirlenmiyor bana da ilginç geliyor suyun ustundeyim çünkü yatay vaziyette.sonra bir erkek çocuğum varmış 3yaşlarında ev de karanlıkta karşıma çıkıyor ben cin sanıyorum az daha vuracaktim kafasına diyorun yatakta pay diye yanıma geliyor ne biliyor pek sevemiyor huylaniyorm ondan elinde poset renkli haplar almış ağzına atıyor elimle çıkarıyorum erimeye başlayan haplari kendi kızımı görüyorum üstünde mavi üstü beyaz puanlı pijama b en havuza gidicem diyor bazı hatirlayamadigim şeyler de var ama ilginç ti

Tarık ÖZÇENGEL

Eşim rüyasında pembe eşarpının sele kapıldığını görmüş.