Skip to Content

Rüyada Restorant Görmek

Rüyada restorant görmek rüya sahibinin yaptığı bazı çalışmalar sonucunda hayırlı kazanç elde edeceğine delalet eder. Kişi bu işler sonucunda daha fazla para kazanacak, evinde rızkı artacak demektir. Ayrıca rüya sahibi dünyanın bütün nimetlerinden eskisinden daha fazla yararlanacak demektir. Mal mülk sahibi olacak anlamına gelen bu rüya kişinin hayatın tadını sonuna kadar çıkaracağına delalet eder. Ayrıca yorumcular kişinin önüne çıkan en güzel fırsatları değerlendirerek hem maddi anlamda hem gerçek anlamda güç sahibi olacağına yormaktadır.

Rüyada Restorant Açmak

Rüyada restorant açmak rüyayı gören kişinin uzun yıllardan beri hayal olarak kurduğu kendi işi yapacağını ve bunun için önüne çıkan güzel bir fırsatı değerlendireceğini anlatır. Bir diğer yorumu ise kişinin uzun zamandır istediği şeyler ve geleceği ile kararla ilgilidir. Yani genel olarak rüya sahibinin meslek hayatında yaşayacağı olumlu gelişmeler olarak değerlendirilir.

Rüyada Restoranta Gitmek

Rüyada restoranda gitmek rüya sahibinin hem hızlı şekilde hem de helal yollardan para kazanıp kazanç elde edeceğini işaret eder. Rüya sahibi aynı zamanda kazandığı paraları biriktirecek ve bir ev veya araba sahibi olacak demektir. Genel olarak kişinin zenginliği ile ilgili yorumlar içerir

Rüyada Restoranda Yemek Yemek

Rüyada restoranda yemek yemek ise kişinin geleceği ve istikbali ile ilgili yorumlar içerir. Kişi önündeki tüm engellerin ortadan kalkacak, borçlarından kurtulacak ve sorunları teker teker çözülecek demektir.

Melek

Wednesday 10th of March 2021

Rüyamda istanbuldaydım ayrıca ben istanbula gitmeyi çok istiyorum.

Ece pala

Wednesday 30th of August 2017

Rüyamda bulunduğum yer ile ilgili iş arkadaşıma yalan söylüyorum ve o da bana orada olduğunu söylüyor ve buluşalım diyor.Ayni riya devam ediyor ailece bir geziye gidiyoruz restorantta yemeği yalnız yiyiyorum ve hesabı ödemeden kalkıyorum.Yemekta koca bir balık sipariş ediyorum kendime.Geziden dönüyoruz bir aile yakımıma otelden telefon açılıyor hesap ödenmediği söyleniyor.Ben de unuttuğumu en kısa zamanda hesabı ödeyeceğimödeyeceğini söylüyorum.Halbuku unutmadım beni farketmezler diye düşünmüş oluyorum.Hemen ardından iş yerindeki amirlerimi görüyorum.Birisi bana sigara içip icmedigimi soruyor bazen diye yanitliyorum