Rüyada Saygı Görmek

Rüyada bir başkasının size saygı göstermesi durumu genellikle gerçek hayattaki sosyal çevre tarafından imrenilecek bir başarı sonrası övülmeye delalet eder. Rüyada saygı görmek ya da rüya içerisinde tanıdık olsun ya da olmasın biri tarafından övülmek yeni bir iş için adım atılacağına ve bu adım atılırken hiç umulmayan bir yerden yardım geleceğine dair bir işaret teşkil eder.

Çıkarların olumlu bir şekilde gerçekleşeceği ve bu doğrultuda evliler için uzun sürecek bir huzur döneminin yaklaştığı da rüyada saygı görmek ile ilgilidir. Bu rüyanın bazı kaynaklarda güvenilir bir ortak ile yapılacak işlere de yol açacağı rivayet edilir.

Rüyada Düşmanın Saygı Göstermesi

Bazı rüya tabirlerinde yaşlı kimselerin rüya sahibini övmesinin yanı sıra aynı zamanda düşman tarafından saygı gördüğünü söyleyen kişiler de mevcuttur. Böylesi durumlar için yapılan tabirlerde kişinin sosyal çevresi tarafından rezil edilecek bir durumla karşılaşmasına yer verilmiştir. Böylesi rüyalar için yapılan yorumlar yine de çeşitlilik gösterse de özellikle manevi olarak yaşanacak kırgınlıkların ve başarısızlıkların rüyayı gören kişinin hayat kalitesini düşüreceği de tabirler arasındadır.

Rüyada İtibar Etmek

Rüyada birine itibar etmek veya bunu bir başkasından görmek aynı şekilde sonuçlanan bir tabire sahiptir ki bu da rüya sahibinin alçakgönüllü bir kimse olduğu için her zaman kandırılmaya müsait olduğuna dairdir. Ancak bu savunmasız kişilerin çevresi önemli olduğundan gelecekte rüyayı gören kişinin başına neler gelebileceği söz konusu çevrenin niteliklerine göre değişkenlik gösterir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın