Rüyada Fasulye Toplamak

Rüyada Fasulye Toplamak hayra yorumlanmayan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi yapmış olduğu işlerden, çalışmalardan, giriştiği ortak çalışmalardan istediği neticeyi alamadığından büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına, üzüntüler çekeceğine ve bir süre her şeyden uzak kalacağına işaret eder. Bir diğer anlamı ise birisiyle tanışacağına, aşık olacağına ve onunla hayatını birleştireceğine dair bir göstergedir.

Rüyada Fasulye Ekmek

Rüyada fasulye ekmek kişinin yaşamında bir yol ayrımına geleceğine ve kendisine mevcut gerçeğine göre farklı bir yol çizeceğine, sanat vb alanlara yöneleceğine işaret eden, olumlu ya da olumsuz bir şey düşündürmeyen tamamen kişinin geleceğine dair öngörüleri olan bir rüyadır.

Rüyada Fasulye Almak

Kişi eğer rüyasında fasulye aldığını görür ise o zaman bu şuna dalalet eder. Rüyayı gören kişinin yakınlarından birinin başka bir kente veya ülkeye taşınacağına, kendisi ile bir süre uzak kalacağına, sevdiklerinden bu yolla da olsa uzak kalacağına işaret eder.

Rüyada Fasulye Satmak

Eğer kişi rüyasında fasulye sattığını görür ise başka bir kentte ya da ülkede yaşayan bir yakınının, sevdiğinin, kendisinin bulunduğu kente taşınacağına işaret eder.

Rüyada Fasulye Pişirmek

Rüyada fasulye pişirmek, iş yerinde genel anlamda bir takım sorunlar yaşayacağına ve yaşadığı bu sorunlardan dolayı tedirgin olacağına ve hiçbir şartta işini bırakmayacağına işaret eder.

Rüyada Fasulye Ayıklamak

Bu rüyayı gören kişi yaşadığı sorunlarından dolayı bulunduğu işten ayrılır ve kendisi için daha iyi olacak bir iş yerine geçer.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın