Rüyada Sarsıntı Görmek

Rüyada sarsıntı görmek, rüyayı gören kişinin yapmış olduğu planlarda ve atacağı adımlar için geliştirdiği programda değişikliklerin yaşanacağına, bazı aksiliklerin meydana geleceğine, bir anda ortaya çıkan bazı sıkıntılı durumlar ile uğraşmak durumunda kalacağına delalet eder. Rüyada sarsıntı görmek aynı zamanda sağlık anlamında da sıkıntı yaşamaya yorumlanıyor.

Rüyada Yerin Sarsıldığını Görmek

Rüyada yerin sarsıldığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatında birden ortaya çıkacak olan ve çözümlemede zorluk yaşayacağı sorun ve zorluklara delalet eder. Rüya sahibinin hayatını tamamen değiştirecek olan bu sorunlar sebebi ile işlerinin bozulacağına beraberinde stres sebebi ile hastalanabileceğine, sorunların üst üstte gelerek rüyayı gören kişiyi bunalıma sokacağına yorumlanıyor.

Rüyada Evin Sallandığını Görmek

Rüyada evin sallandığını görmek, rüyayı ören kişinin hanesinde olacak büyük olaylara ya da sıkıntıya delalet eder. Rüya sahibinin ailesi içinde bazı huzursuzluklar yaratan kişiye ya da hastalığı delalet eder.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada deprem olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin hayatında oluşacak olan değişikliğe delalet eder. Rüyayı gören kişinin hiç aklına olmayan bazı köklü değişikliklerin yaşanacağına, yeni bir yere taşınmak, yeni bir işe başlamak gibi hayatını değiştirecek bazı büyük değişimlere gireceğine delalet eder.

Rüyada Depremden Kurtulduğunu Görmek

Rüyada depremden kurtulduğunu görmek, rüyayı gören kişinin bu zamana kadar çektiği sıkıntı ve zorlukların ardından hasta ise şifa bulmasına, borçlu ise borcunu ödemesine, işsiz işe iyi bir işe başlayacak olmasına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın