Rüyada Kirli Görmek

Rüyada kirli görmek, rüyayı gören kişinin çevresi ve ailesi tarafından uyarılmasına rağmen yapacağı işlerden geri kalmayacağına ve fakat zaman sonra sıkıntıların yaşanması ile pişman olacağına delalet eder. Rüya sahibinin ona değer veren insanları hayal kırıklığına uğratmasına ya da onlarla yalan söylemesine de yorumlanıyor. Bazı alimlere göre ise rüyayı gören kişinin aklına hayaline gelmeyecek olan bir olay ile karşılaşmasına, bu olay sonrasında üzüntü yaşayarak, kendi kabuğuna çekilmesine de delalet eder.

Rüyada Kirli Elbise Görmek

Rüyada kirli elbise görmek, rüyayı gören kişi evli ise ayrılacağına, nikâhını bozacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin bir ihanet ile karşılaşacağına ya da ummadığı bir olay ile karşılaşacağına yorumlanıyor. Kirli elbise görmek hayallerin yıkılması anlamında da yorumlanıyor.

Rüyada Kirli Araba Görmek

Rüyada kirli araba görmek, rüyayı gören kişinin yolculuğa çıkacağına ve bu yolculukta bazı sıkıntılar yaşayacağına delalet eder. Rüyada kirli araba görmek bazı alimlere göre haram kazanca da delalettir.

Rüyada Kirli Deniz Görmek

Rüyada kirli deniz görmek, rüyayı gören kişinin bazı istekleri olduğuna bu istekleri için çok çaba harcadığına ve fakat bunların gerçekleşmeyeceğine hatta gerçekleşmemesinin daha hayırlı olduğuna delalet eder.

Rüyada Kirli Ev Görmek

Rüyada kirli ev görmek rüya sahibinin hanesinde bulunan huzursuzluğa delalettir. Rüyayı gören kişinin ailesinde yaşanan bazı kavgalara, saygısız tutumlara tabir olunan kirli ev bazen de boşanmalara ya da aile içi sırların herkes tarafından duyulmasına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın