Rüyada Sarı Civciv Görmek

Rüyada sarı civciv görmek; gerçek yaşamdaki gibi masumiyet ile ilgili yorumlanır. Rüyada civciv sevimli olanın özü olarak görülür. Çok sık görülen bu rüyanın sebebi sadece çocukluk günlerine geri dönmek daha kolay ve daha heyecanlı günlere geri dönmek olabilir. Bu masumiyetle ilişkili diğer şey çocukluk dönemine işaret etmesidir.
Rüyada sarı civciv görmek; değer algısı ile açıklanır. Rüyada sarı renk civciv farkında olmak ve aydınlanmak ile ilişkilidir, zamanında önemseyen bazı değerleri anlamaya işaret eder. Bu bazen savunmasız insanlara veya varlıklara da işaret edebilir. Rüyada civciv görmenin bir diğer karşılığı da korkudur. Belki de kendinizi küçük ve kırılgan bir civciv gibi hissediyor olabilirsiniz.

Rüyada Yumurtadan Çıkan Civciv Görmek

Bir rüyadaki civcivler, kendi çocuğunuza, hatta sahip olmak isteyeceğiniz ya da sahip olmak istediğiniz çocukları da gösterebilir. Civcivlerin yumurtadan çıkması doğuma atıfta bulunur ve yumurtanın kabuğu, rahimde ve bebeklikte sağlanan korumadır. Yumurta kabuğunun içinden çıkıp bağımsız yaşamın karşısında kalan civcivler size ihtiyacı olan kişilere, büyük ihtimalle de yeni doğacak bebeğinize işaret eder.

Rüyada Civciv Yediğini Görmek

Rüyada civciv yediğini görmek; kendinden daha zayıf konumdaki birinin hakkını gasp etmek, kötülük yapmak anlamına gelir. Bazen rüya sadece bir gıda kaynağı olabileceğini düşündürür ancak civciv yemek bazı yerlerde lezzet olarak görülür iken, çoğunlukla daha medeni veya ahlaken daha uygar olduğunu düşünen insanlar tarafından tüketilmemektedir. Tavuk sadece yemeye yetecek kadar yaşlıysa, bu muhtemelen kişinin fiziksel açlık ihtiyacına yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın