Rüyada Sarhoş Birini Görmek

Rüyada sarhoş birini görmek, rüyayı gören kişinin haram olana bulaşacağına ve sıkıntı içine düşeceğine delalet eder. Rüyada sarhoş birisini görmek, rüya sahibinin yeni arkadaşlar edineceğine fakat bu arkadaşların kötü huylu olması sebebi ile onlardan zarar görecek olmasına delalet eder. Rüyada kendinin de sarhoş olduğunu görmek, büyük günahlar işlemeye delalettir. Rüyada sarhoş olan adam tarafından kovalandığını görmek, ondan kaçmak rüyayı gören kişinin kendisine kötülüğü dokunacak olan kimselerin var olduğuna yorumlanır.
Rüyada Sarhoş Bir Adamın Saldırısına Uğradığını Görmek
Rüyada sarhoş birinin saldırısında uğradığını görmek, rüyayı gören kişi gerçek hayatta bazı kötü huylu olan kimseler ile uğraşmak zorunda kalacak şekliden yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin kötü söz işiteceğine ya da dedikodu duyacağına tabir olunur.

Rüyada İçki İçmeden Sarhoş Olduğunu Görmek

Rüyada içki içmeden sarhoş olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin dünya hayatına olan düşkünlüğü sebebi ile bazı sıkıntılar yaşayacağına, doğru yoldan çıkmaya, kötü olayların içinde yer almaya delalet eder. Rüyada sarhoş olduğunu ve yaka paça yırttığını gören kişi ise gerçek yaşamda insanlar içinde rezil duruma düşeceği bazı olayları yaşayarak, utanç içine düşer.

Rüyada Sarhoş Olduğunu Görmek

Rüyada sarhoş olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin işlerinde yaşanacak olan olumsuz durumlar sebebi ile yaşayacağı sıkıntılara delalet edip, rüya sahibinin hanesinde yaşanacak olan huzursuzluğa delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatında yokluğun yaşanacak olmasına tabir olunur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın