Rüyada Saklambaç Görmek

Rüyada saklambaç görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılarının kısa zaman içinde geçeceğine, ailesi ya da etrafında bulunan insanlar tarafından desteklenmeye ve yardım almaya da tabir olunur. Rüyayı gören kişinin iş hayatında her şeyin arzu ettiği gibi gidecek olmasına ve zararlarının karşılanacağına bu sayede de sorunlarının çözümleneceğine tabir olunur. Sağlık, huzur, mutluluk ve feraha etmek olarak yorumlanıyor.

Rüyada Saklambaç Oynadığını Görmek

Rüyada saklambaç oynadığını görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatını olumsuz etkilemek isteyen kimseler ile yüz yüze geleceğine, bu kişiler ile yaşanan anlaşmazlık ve tartışmalar sonucunda sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda bu sıkıntının ve stresin rüya sahibinin hanesine de yansıyacağına delalettir. Bazı âlimlere göre ise rüyada saklambaç oynamak alınacak olan güzel ve müjdeli haberlere delalet edip, rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri sonuçlanması için beklediği şeyin sonunda olumlu şekilde sonuçlanacağına, işinde başarılar elde edeceğine, kazancının artacak olmasına yorumlanıyor.

Rüyada Saklambaç İzlediğini Görmek

Rüyada saklambaç izlediğini görmek, rüyayı gören kişi dâhil olmak üzere birçok kişiyi ilgilendiren olayların yaşanacağına ve bu olayların mutluluk verici olaylar olduğuna delalete der. Aynı zamanda müjdeli ve sevindirici bazı haberleri alamaya da delalete der.

Rüyada Saklambaç Arkadaşı Görmek

Rüyada saklambaç arkadaşı görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde çocukluk arkadaşı ya da gençlik arkadaşı ile karşılaşacağına ya da bir görüşme ayarlayarak buluşacağına delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!