Rüyada Şalvar Görmek

Rüyada şalvar görmek, kişiye göre değişir. Beyaz şal­var, iyilik ve yararlı şeylere ermeye işarettir. Yeni ve yeşil şalvar evlenmeye işaretle yorumlanır. Dar, mavi ve siyah şalvar keder, sıkıntı ile yorumlanır.

Rüyayı gören kimse, memursa, rütbe ve mevkinin yükseleceğine işaretle yorumlanır.

Rüyada şalvar görmek, büyük makam, rütbe ve evlilik ile yorumlanır. Yeni bir şalvar giymek zengin ve güzel bir kadınla evlenmeye ve düşmanlardan zarar görmemeye, şalvar çıkarmak düşmanlarınızın hile ve tuzaklarına düşmeye, eşinden boşanmaya işarettir. Eski bir şalvar giymek kötü davranışlarınız yüzünden kötü şöhret olmaya, şalvarı yırtmak sırlarınızı açığa çıkararak itibardan düşmeye işaret olarak yorumlanır.

Rüyada mendil ve şalvar görmek veya giymek evlenmeye ve zengin olmaya işârettir.

Rüyada şalvar görmek, rüya sahibinin eri­şeceği en yüksek memurluğa ve makama işârettir.

Rüyada kendisine bir şalvar verildiğini veya hediye edildiğini görmek, kişinin üzüntü ve kederinin gitmesine işârettir.

Evli bir kimsenin rüyada şalvarında ıslaklık bulunduğunu görmesi, hanımının hamile ol­masına işârettir

Rüyada şalvar görmek, arap olmayan bir kadına da işârettir. Bundan dolayı bir şalvara sahip olduğunu görmek, arap olmayan bir kadınla evlenmeye işârettir.

Rüyada şalvarının çözüldüğünü görmek, hanımının hayasızlığına işâret eder. Bazen de bu rüya tam tersi tabir edilerek hanımının if­fetli olmasına ve ahlâklı bir hanıma işâret eder.

Rüyada şalvarına pislemek, eşine gücen­meye işârettir.

Bir kimsenin rüyada şalvarını tersinden giydiğini görmesi ise, eşyle uygunsuz ilişkye işârettir.

Rüya sahibinin erişeceği mertebeye işarettir. Bazı yorumculara göre de şalvar, namusu temsil eder, o kişinin namusunu koruduğunu gösterir. Şalvarının bağının çözülmüş olduğunu gören erkeğin hanımı erkeklerden utanmaz. Ancak bazı yorumcular bunu o erkeğin hanımının kendisinin erkeklere göstermediği şeklinde de yorumlamışlardır. Rüyasında şalvarını ıslak gören kişinin hanımı hamile kalır. Şalvarının pis olduğunu gören kişi hanımına kızar ve ayılır. Şalvarını ters giydiğini gören kişi hanıma arkadan yaklaşır. Satın aldığı şalvar yeniyse evleneceği kadın bakiredir.

Rüyada görülen şalvar, rüya sahibinin erişeceği bir veliliğe yorumlanır.               $

Rüyada şalvarında yaşlık bulunduğunu gören kimsenin, hanımının hamile olmasına yorumlanır.

Rüyada gömlek giymeyip, şalvar giydiğini gören şahsın fakirleşmesinden korkulur. Bazı yorumcular rüyada şalvar giymek, arkadaşının durumunu düzeltmektir, dediler.

Kendisine bir şalvar verildiğini gören kimsenin, üzüntü ve kederi gider.

Bir yanıt yazın