Rüyada Sallandığını Görmek

Rüyada sallandığını görmek, rüyayı gören kişinin özellikle maddi anlamda sıkıntı yaşayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin ailesi ile ya da iş ortamı ile olan sıkıntılı ve problemli günlere tabir olunan bu rüya çok büyük sorunlar ile karşılaşmaya ve bunalmaya delalet eder. Rüyayı gören kişiyi bekleyen sıkıntılı ve zorlu geçecek olan günlere delalet edip, üzüntüye tabir olunur.

Rüyada Salıncakta Sallandığını Görmek

Rüyada salıncakta sallandığını görmek, rüyayı gören kişinin aslında iyi ve dürüst bir kimse olmasına nazaran bir haksızlık ya da bir kötü olaya karışacağına bu sebepten dolayı da yaşayacağı sıkıntılara delalet eder. Rüya sahibi bilerek ya da bilmeden karışacağı bu durum sonrasında herkesin ona yüz çevireceğine ve bu sebep ile de sıkıntılı günler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada Yerin Sallandığını Görmek

Rüyada yerin sallandığını görmek, rüyayı gören kişinin yakınında bulunan kişiler ile olan fikir çatışmasına delalet ettiği gibi aynı zamanda o kişi ya da kişiler ile olan bağını kesip atacağına tabir olunur. Bunun yanı sıra yerin sallandığın görmek alınacak olan kötü haberlere de işaret olarak kabul edilir. Rüya sahibinin karamsar ve sıkıntılı günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Köprünün Sallandığın Görmek

Rüyada köprünün sallandığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda maddi anlamda sıkıntı yaşayacağına, gelirinin giderine yetmeyeceğine, işlerinin geri gideceğine, kazancının azalacağına ve sağlık sorunu yaşayabileceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın