Skip to Content

Rüyada Sakız Çiğnemek

Rüyada sakız çiğnemek, rüyayı gören kişinin bazı sıkıntılar yaşayacağına bu sıkıntıları sebebi ile bazı tartışma ortamlarının içinde yer alacağına delalet eder.  Rüyada sakız çiğnemek aynı zamanda da rüyayı gören kişinin çok iyi niyetli bir olduğuna delalet tedip etrafındaki insanlar tarafından da sevildiğine yorumlanır.  Fakat rüya sahibinin etrafında bulunan bazı kişilere karşı dikkatli olması gerektiğine tabir olup, kişi hakkında dedikodu çıkarılmasının muhtemel olduğuna tabir edilir.

Rüyada Sakız Şişirdiğini Görmek

Rüyada sakız şişirdiğini görmek, rüyayı gören kişinin ağzından çıkacak olan sözlere dikkat etmesi gerektiğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde bazı dedikodu ortamlarında bulunabileceğine ve bu sebep ile de söylediği sözlerin ona başka türlü dönebileceğine delalet eder. Aynı zamanda rüyada sakız şişirmek, rüyayı gören kişinin sırlarının piyasaya çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Sakız Patlattığını Görmek

Rüyada sakız patlattığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın çevresi tarafından dedikodu malzemesi olarak seçileceğine, bunun sebebinin ise ailesi ya da kendisine yakın olan insanlar olacağına delalet eder. Rüyayı gören kimse iyi bir olmasına nazaran ona yakın olan kimseler sebebi ile zor durumda kalmasına yorumlanır.

Rüyada Sakız Aldığını Görmek

Rüyada sakız aldığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir dostunun ya da vefalı bir arkadaşının bir ortamda rüya sahibinin dedikodusunun yapıldığını duyarak, orada bulunan kişileri eleştirip, utandıracağına delalet eder.