Rüyada Saklandığını Görmek

Rüyada saklandığını görmek; bir sır tutulduğunu veya sevdiklerinize doğruyu söylemekten kaçınmış olduğunuzu göstermektedir. Ancak, birileri öğrenir korkusu içerinde olunduğunuza ve yaptıklarınızı yakın gelecekte ortaya koymaya, itiraf etmeye hazırlandığınıza kehanettir. Bu tür rüyalar sizin iç dünyanızı ve duygularınızı dış dünyadan gizlemeye çalıştığınızın göstergesidir. Rüyada başkasının saklandığını görmek, güvenlik ve koruma ihtiyacını işaret eder.
Rüyada saklandığını görmek; kendini gizleme veya başkalarını uyandırma ile ilgili yaşama farklı anlamlar karıştığını gösterir. Birçok kişi için kendilerinin saklandığını gördüğü rüyalar hayatını değiştirme kapasitesine sahip özel biri olduğunu ve bazı rahatsız edici gerçekler ile yüzleşmeye hazır olmadığı anlamına gelir. Rüyayı yorumlamak için tüm önemli noktaları ve sembolleri dikkate almak gerekir.

Rüyada Saklambaç Oynadığını Görmek

Bu tür rüyalar korku, öfke ve kafa karışıklığı gibi birçok duyguların göstergesidir. Bu suçluluk ve korku hisleri her şeyi görmezden gelerek çevrenizdeki insanlar ile doğru bir iletişim kurmanızı engelliyor olabilir. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada saklambaç oynadığını gören kişinin çok ihtiyatlı olduğuna ve çevresindeki kişilere karşı politik davranıp iyi ilişkiler kurmayı hedeflediğine yorumlanır.

Rüyada Polisten Saklandığını Görmek

Rüyalarda özellikle, polis, öğretmen, hâkim gibi bazı otorite figürleri suçluluk duygularını ifade eder. Rüyada polisten saklanıyor olduğunu görmek; gizli tutulması gereken bazı bilgileri sakladığınızı göstermektedir. Belki bu durum sizinle ilgili bir konu olmayabilir ancak güvenlik ve korunma duygusu arıyor olduğunuza işaret edebilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın