Rüyada Saç Tokası Görmek

Rüyada saç tokası görmek yeni bir fikre açık olduğunuzu gösterir. Alternatif olarak, dünyaya yepyeni bir perspektiften bakmaya hazırsınız. Rüyada saç tokası pek çok anlam ifade edebilir, bir bayanın saç tokası rüyası görselliği ile alakalıdır. Beğenilmek, sevgi ve aşk yaşamak ihtiyaçlarına işaret eder. Bir erkeğin rüyasında gördüğü saç tokası ise duygusal ve sezgisel yönlerini açığa çıkaracağı bir duruma yorumlanabilir.
Freud’a göre, rüyada birçok saç tokası ile karmaşık bir saç modeli yaparsanız, cinsel yaşamınızda başarısızlıklara ve aşağılık kompleksine işaret eder.
Rüyada saç tokası görmek bazı tabirlere göre çevrenizdeki birisiyle basit bir sebepten büyük bir çatışmayı belirtir, aile kavgaları ve çekişmeleri konusunda uyarı olan rüyadır. Rüyanızda güzel saç tokalarına baktığınızı ancak satın alamadığınızı görürseniz; bir ilişkinizde yaşayacağınız olumsuz havaya yorumlayabilirsiniz. Bir kadın için eşinin, ya da sevdiği kişinin saçına saç tokası taktığını gördüğü rüya; beklemediği bir hediye alacağını veya onunla hoş zaman geçireceğini gösterir.
Rüyada bir saç tokası satın almak; gerçekten sizin için önemli bir şey elde edeceğinize, sevinç ve mutluluğa göstergedir.
Rüyada saç tokası ile saçınızı sıkarsanız; kötülük tehdididir; dedikodularınızın yapıldığına, size karşı çok önyargılı davranıldığına rivayet eder.

Rüyada Saç Tokası Kaybetmek

Rüyada saç tokası kaybetmek; bazı fikirlerinizin değişmesi gerektiğine yorumlanır. Farklı bir açıdan kayıp eşyanın yeni bir eşya ile değişeceğini simgeler.

Rüyada saç tokası ile süslenmek; çevredeki insanlar tarafından beğeni topladığınıza işarettir. Tüm saçları toplamaya çalışıyor fakat başaramıyorsanız kötü laf işiteceğinize yorulur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Fatma

Rüyamda annemle birlikte oturuyoruz. Birden fazla toka elimde oluyor. Kız yeğenime veririz diyerek dışarı çıkıyoruz. Yolda giderken ünlü bir isim arabasıyla önümden geçiyor. Beni görünce kenara çekiyor. Konuşuyoruz ve arabasına biniyorum. Elimde tokaları görüyor. Tokaları alıp, sokakta oynayan çocuklara atıyor. Hayır olsun diyor. Çocuk yere düşen tokaları toplayıp alıyorlar. Anneme dönüp, yeğenime bir tane toka veririz diyorum.