Rüyada Sakal Kesmek

Ekonomik giderlerin artacağı bir döneme işarettir. Rüyada sakal kesmek aniden karşılaşacağı problemlerin maddi açığa sebep olabileceğine delalettir. Rüya sahibinin biraz daha planlı olması bu tarz sıkıntıların yaşanmasını engelleyebileceği gibi bu ekonomik açığın da büyümesini engelleyecektir.

Rüyada Sakal Tıraşı Olmak

Hayatın her alanında alınabilecek kararların ciddi sorunlara yol açabileceğini işaret eden, uyarıcı bir rüyadır. Kişinin hayatının dönüm noktalarından birinde olduğu ve karar vermesi gereken durumlarda iki kere düşünmesi gerektiği tabir edilir.

Rüyada Tıraş Olurken Yüzünü Kesmek

Meslek hayatındaki kritik bir döneme işaret eder. Kişinin işinde vereceği kararların ciddi sonuçlara sebep olabileceği, iyice ölçüp biçmeden son kararın verilmemesi gerektiği tabir edilir. Aynı zamanda olumsuz sonuçlar elde edilse bile yılmadan, istikrarlı bir biçimde sorunun üzerine gitmenin başarı getireceği rivayet edilir.

Rüyada Sakal Görmek

Sakalın nasıl olduğuna bağlı olarak tabir edilir. Rüyada sakal görmek sakal uzunsa maddi problemlere ve derde işarettir. Normal bir sakal görmek ise rüya sahibinin güzel hayırlı bir döneme gireceğinin habercisidir. Rüya hem maddi açıdan hem de manevi açıdan güzellikleri müjdeler.

Rüyada Jilet Görmek

Art niyetli kişilerin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin güven duyarak kişisel problemlerini anlattığı bir kişinin, bu konu hakkında dedikodu yaparak rüya sahibinin arkasından konuştuğu tabir edilir. Bu durumun tek bir olumlu tarafı vardır, o da rüya sahibinin hayatından kötü niyetli kişileri uzaklaştırabilmesi için çok güzel bir fırsat yaratmasıdır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın