Skip to Content

Rüyada Okumak

Neyin okunduğuna bağlı olarak farklı tabirlere sahip olan bir rüyadır. Ancak genel anlamda rüyada okumak rüya sahibinin mesleğinde profesyonel olacağı rivayet edilir.

Rüyada Dergi Okumak

Rüya sahibinin rahatsız olduğu ancak bir türlü çözümlemek için uğraş vermediği durumları işaret eder. Nasıl bir adım atması gerektiğini bilmediği için girişimde bulunmayan rüya sahibinin, benzer sıkıntıları yaşayan kimselerin çözüm yollarını örnek alabileceği tabir edilir.

Rüyada Kuran Okumak

Her türlü güzelliği müjdeleyen bir rüyadır. Rüya sahibinin hastalıklarının şifa bulacağı, kapalı olan tüm kapılarının Allah’ın desteğiyle açılacağı, ömrü boyunca hak yolundan ayrılmayacağı işaret edilir.

Rüyada Yasin Okumak

Güzel ahlaklı, hak yolundan ayrılmayan rüya sahibinin, Allah’ın yardımıyla mesleğinde iyi noktalara geleceği bu gelirle çevresindeki insanlara da yardımda bulunacağı rivayet edilir.

Rüyada Mektup Okumak

Okunan mektup rüya sahibini memnun etmişse, bu rüya ekonomik anlamda rüya sahibinin sıkıntı çekmeyeceğine ve güzel gelişmelerle müjdeleneceğine delalettir. Eğer memnun edici olmayan bir mektup ise, aşılması zaman alacak dertlere işaret eder. Rüyada okunan mektup biraz daha yorumlanması zor ya da anlamsız ise meslekte ilerlemeyi ve başarıyı rivayet eder.

Rüyada Yazı Okumak

Rüyada okunan yazı hatırlanıyorsa ve anlamlı bir yazı ise okunanların gerçekleşeceği rivayet edilir. Ancak anlamsız ya da okunaksız bir yazı ise zamanla çözülebilecek dertlere işaret eder.

Rüyada Yazı Yazmak

Öğrenmeye karşı duyulan yoğun isteğe delalettir. Rüya sahibinin hayatının her alanında kültürlü olmasının yarattığı olumlu etkileri gözleyebileceği rivayet edilir. Hayırla tabir edilen bu rüya, rüya sahibinin özellikle iş ortamındaki başarılarına delalettir.