Rüyada Saç Boyattığını Görmek

Rüyada saç boyattığını görmek, birçok rüya tabircisinin ortak fikri olarak hayra yorumlanmayan, olumlu anlamlar içermeyen bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişinin iş yaşamında kimselere söyleyemediği ciddi ve büyük bir sırrı vardır. Bu sırrından dolayı ciddi anlamda gergin ve stresli bir ruh halindedir. Ama ruh hali nasıl olursa olsun bu rüyayı gören kişi sırrını saklamak için ciddi anlamda emek ve çaba sarf eder. Eğer saçını boyatan kişi toplum tarafından bilinen bir kişi ise yani rüyayı gören kişi ünlü bir kişi ise o zaman bu kişi toplum içinde belli bir takım davranış ve duruş sergileyerek farkını ortaya koyan bir kişidir.

Rüyada Saçı Sarıya Boyamak

Kişi eğer rüyasında saçını sarı rengine boyadığını görür ise o zaman bunun birkaç anlamı vardır. Rüyayı gören kişi evli bir kişi ise evliliğinde son derece mutlu ve huzurlu günler geçirir ama bekar bir erkek ise iş veya okul yaşamında ciddi anlamda sıkıntılar yaşar.

 Rüyada Saçı Kahverengiye Boyamak

Kişi eğer rüyasında saçını kahverengine boyadığını görür ise o zaman bunun anlamı şudur: Bu rüyayı gören kişinin parasal sıkıntıları son bularak, maddi anlamda refaha kavuşur.

Rüyada Saçı Kızıl Rengine Boyamak

Kişi eğer rüyasında saçını kızıl rengine boyadığını görür ise o zaman bunun anlamı kişinin bolluk ve bereket dolu günler geçireceği biçimdedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın