Skip to Content

Rüyada Sabah Namazı Kılmak

Rüyada sabah namazı kılmak, son derece hayırlara yorumlanan bir rüyadır. Bu rüyanın hiçbir biçimde olumsuz anlamı yoktur. Bu rüyayı gören kişi iş yaşamında inanılmaz ilerlemeler kaydeder, iş yaşamında büyük kazançlar elde eder ve kendisinin bile hayal edemediği başarılara imza atar. Tüm bunlara ilaveten, iş yaşamında kazandığı bu ilerlemeler sonrasında bir süre durgunluk yaşasa bile sonra bu durgunluk sona erer ve tam anlamında iş yaşamında bir düzlüğe çıkar. Bu dönemde de biraz sabrederek, beklemesi yeterlidir. Bu süreç sona erdikten sonra kişinin elde edeceği kazanç ve başarılar çok daha büyük olur.

Rüyada Cemaatle Sabah Namazı Kıldığını Görmek

Kişi eğer rüyasında kişi cemaatle namaz kıldığını görür ise o zaman bunun anlamı şudur: Bu rüyayı gören kişi hiç istemese de iş yaşamında bir takım olumsuzluklar ve sıkıntılar yaşamıştır ve yaşadığı bu sorunları ortadan kaldırmak için rüyayı gören kişi uzun bir yolculuğa çıkar ve bu yolculukta iş yaşamındaki sorunlarını atlatmak için büyük çabalar sarf eder ve sonuçta da bu yolculukta iş yaşamına dair gerekli dersleri çıkarır ve çıkardığı bu dersler sonucunda iş yaşamına dair bir takım çareler bulur, bulduğu bu çareler ve çıkardığı dersler sonucunda da işlerini yoluna koyar.

Rüyada Camide Sabah Namazı Kıldığını Görmek

Kişi rüyasında camide namaz kıldığını görür ise o zaman iş yaşamında uzun süredir beklediği atılımı gerçekleştirir. Dahası  yaşadığı işe dair sorunları dostlarının verdiği destek sayesinde aşar.

Alaettin

Tuesday 28th of January 2020

Sabah namaza kalkacaktım ezan sesini duydum ve sonra uyuya kaldım rüyamda gördüğüm biraz geç olmuştu namaz kılmam için yine kılacaktım ama hatırlamıyorum abdest aldığımı ve sonra karşımda namaz kılmayan arkadaşları görüyordum ve sonra uyandım namazımı kıldım

Ebru yasecen

Saturday 3rd of March 2018

Rüyamda düğün yapilan bir evdeydim sevgilim msj atıyor eski sevgilisinin kokusunu unutmadigini ozledigini soyluyor ve benden ayrilmak istedigini söyledi bidaha msjlarima cevap vermiyecegini soyledi kizin resimlerini gönderdi bende sevgilimin evine gitmek icin hazirlaniyordum ve uyandım