Rüyada Saat Hediye Almak

Rüyada saat hediye almak, rüyayı gören kişinin beklemediği bir anda hiç ummadığı bir nimette kavuşmasına ya da müjdeli bir haber almasına delalet eder. Rüyada akrabanın ya da sevdiği bir insanın hediye olarak saat vermesi sevinilecek olan habere ve bu haber ile rüyayı gören kişinin yaşamının değişeceğine yorumlanıyor. Rüyada duvar saati hediye almak ise rüya sahibinin hayır işlerine yöneleceğine işaret eder.

Rüyada Saat Sesi Duymak

Rüyada saat sesi duymak, rüyayı gören kişinin zamanını iyi değerlendirmesi gerektiğine işaret eder.  Rüya sahibi zamanını iyi şekilde değerlendirir ise kazançlı bir işi olur ya da işinde güzel başarılar elde eder şeklinde tabir olunur. Rüyada saatin çaldığını duyan kişinin hayatında değişiklik olur. Rüya sahibinin yaşamında önemli değişiklikler oluşur.

Rüyada Kol Saati Görmek

Rüyada kol saati görmek, rüya gören kişinin önüne çıkacak olan fırsatlara delalet eder. Rüya sahibinin eline geçecek olan fırsatları değerlendirmesi sonucunda da ferah bir yaşam süreceğine ve rahat içinde yaşayacağına yorumlanır. Rüyada koluna saat taktığını görmek ise rüyayı gören kişinin yaşamında gelişecek olan güzel gelişmelere delalet eder.

Rüyada Saat Hediye Etmek

Rüyada saat hediye etmek, rüyayı gören kişinin bekâr ise yaşamında hayırlı bir olayın yaşanıp kısa zaman sonra iyi huylu bir kimse ile izdivaç yapacağına delalet eder. Rüya sahibi evli ise rüyayı gören kişinin hayırlı bir evladı olur şeklide yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Samir Salmanov

Selam. Rüyada kabeyi beyaz örtükde görmək ne anlama geliyor..? Teşekkürler

Tanyeli

Rüyamda sari sacli kibar genc bi Bayandan Kol saati hediye aliyorum. Fakat bu Kol saatinde yanyana 3 saat var ama tek kol saati olarak tabii. Acaba anlami nedir? Tesekkür ederim 🙏🙏

Emel

Rüyamda komşumuzun kızı bana biranda mavi ve pembe kol saati hediye ediyordu ben hiçbir şey söyleyemiyorum sadece kolumda deniyordum. Saatlerin yanında beyaz bileklikte vardı.