Rüyada Renkli Göz Görmek

Rüyada renkli göz görmek, rüyayı gören kişinin hayatının durağanlığından ve rutini giden halinde başka bir şekle dönüşeceğine bu eğişimin ise hem rüyayı gören kişi için hem de evresi için olukça iyi geleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin oldukça güzel ilerleyecek olan bir aşk yaşayacağına da delalet eder.

Rüyada Mavi Göz Görmek

Rüyada mavi göz görmek, rüyayı gören kişinin büyük bir aşk yaşayacağına delalet eder. Rüyada mavi göz görmek aynı zamanda nazar olarak da tabir olunur.  Rüyayı gören kişinin üzerinde ya da ailesinde nazar olduğuna ya da gıpta ile bakan insanların varlığına yorumlanıyor.

Rüyada Yeşil Göz Görmek

Rüyada yeşil göz görmek, rüyayı gören kişinin arzu ettiği ve hayalini kurduğu her şeye kavuşacağına delalet eder. Hasta ise sağlığına kavuşacağına, sıkıntı ve sorunlarının son bulacağına, ailesi ile mutlu olacağına tabir olunur. Rüyada yeşil göz görmek oldukça hayırlı olan bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada Siyah Göz Görmek

Rüyada siyah göz görmek, rüyayı gören kişinin ibadetini yapmaya önem vereceğine delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin şimdiye kadar boşa geçen zamanlarını telafi etmek için çaba harcayacağına ve bu zamanı telafi edeceğine delalet eder. Rüyada siyah göz görmek erkek evlada da yorumlanıyor. Rüya sahibinin uzun ömürlü olacağına da delalet eder bu rüya ayrıca rüyayı gören kişinin helal kazanç elde edeceğine, rahat ve huzurlu bir ömür geçireceğine de yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (4)

Adem

Selam aleykum ben ruyamda hic gormedigim bir kapali bayan gordum bir gozu mas mavi acik idi bir gozu ise acik yem yesil idi anlami nedir islami acidan ..tesekurler

beyhan

Rüyamda mavi gözlü ve sarisin çok güzel iki kız goruyordum

ülkü Sucu Imre

Rüyamda eşimin bir gözü mavi diyer gözü yeşildi. Ve iki gözünde bir işik gibi parliyordu.

Ali

Rüyamda bir odada sevgilimin ikiz bebek doğurduğunu gördüm çocukları kucağıma aldığımda biri erkek diğeri ise kızdı kız bebek gözleri mavi yeşil di erkek bebek ise gözleri yeşildi ve gulumsuyorlardi bana