Skip to Content

Rüyada Resim Yapmak

Rüyada resim yapmak, rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, güzel bir rızkının varlığına, rüya sahibin elindeki ile mutlu olan bir kişi olduğuna delalete der. Rüyayı gören kişinin fazla malda gözü olmayan ve eldeki ile gayet rahat ve huzurlu yaşayabilen bir kimse olduğuna tabir olunur. Rüyada resim yapmak aynı zamanda geniş bir rızık elde etmeye de tabir olunur.

Rüyada Resim Yaptığını Görmek

Rüyada resim yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin ev hayatında da iş yaşamında da kendi halinde bir kimse olduğuna ve az ile yetinebilen bir kimse olduğuna delalete der. Rüyayı gören kişinin evinden işine, işinden evine giden yaşamı sebebi ile çevresi tarafından da takdir topladığına da yorumlanıyor.

Rüyada Yağlı Boya Resim Yaptığını Görmek

Rüyada yağlı boya resim yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin insanları mutlu etmekten keyif alan bir mizacının olduğuna yorumlanır. Rüya sahibinin yakın zamanda aile üyelerinden birine ya da çevresindeki bir kimseye bir sürpriz hazırlığı yapacağına ve bu sürpriz ile de bu kişi ya da kişileri çok mutlu edeceğine delalet eder.

Rüyada Sulu Boya ile Resim Yaptığını Görmek

Rüyada sulu boya ile resim yaptığını görmek, rüya sahibinin yaşamında bazı değişikliklere gitmek istediğine aynı düzenden bir süredir sıkıldığına delalet eder. Fakat bu değişim çevresindeki insanlar olarak değil eşya ya da mekân olarak tabir olunur. Rüyayı gören kişinin evinde ya da yaşam alanında bazı değişikliklere gideceğine tabir olunuyor.

Nida

Thursday 28th of January 2021

Rüyamda sevgilime sariliyorum üzerinde eski elbiseler var çok sıkı sariliyorum. Şuan cezaevinde bana cezasının 3 yıl olduğunu soyluyor