Rüyada Polen Görmek

Rüyada polen görmek, rüyayı gören kişinin hayal ettiği her şeye kısa bir süre sonra kavuşacağına delalete der. Rüya sahibinin iş yaşamında büyük bir atılın yapacağına bu atılım için fırsat kolladığına ve bu fırsatın yakalanacağına da tabir olunur. Bunun yanı sıra rüya da polen görmek, rüyayı gören kişinin özel yaşamında da birisi ile tanışarak bu kimseye karşı güzel duygular besleyeceğine, ayaklarının yerden kesileceğine de tabir olunur.

Rüyada Polen Yağdığını Görmek

Rüyada polen yağdığını görmek de oldukça hayırlı olan bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin hayatından beklemediği güzelliklerin gerçekleşeceğine, arzu ettiği şeylere kavuşacağına, yakın zamanda kazancının da artarak geçim sıkıntısının son bulacağına, rüya sahibi hasta ise şifa bulmaya delalet eder.

Rüyada Polen Yediğini Görmek

Rüyada polen yediğini görmek, rüyayı gören kişinin iç sıkıntısın olduğuna sıkıntısının yakın zamanda geçeceğine, içine dert ettiği ne var ise çözümleneceğine tabir olunur. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre rüyada polen yediğini görmek, rüyayı gören kişinin özel yaşamına tabir olunur. Rüya sahibinin yakın zamanda biri ile tanışarak, güzel bir aşka yelken açacağına ve mutlu bir yuva kuracağına delalet eder.

Rüyada Çiçek Tozu Görmek

Rüyada çiçek tozu görmek, rüya sahibinin ummadığı anda gelecek olan bir iş teklifini kabul edeceğine ve bu işe başlaması ile hayatının tamamen değişeceğine, farklı bir ve geniş bir çevre edineceğine, güzel kazanç elde edeceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın