Skip to Content

Rüyada Resim Çektirmek

Rüyada resim çektirmek, rüyayı gören kişi için uyarı niteliğinde olan bir rüyadır. Rüya sahibinin işini iyi yapmadığına, sorumluluk alıp yerine getirmediğine, taklit olan işler ile uğraştığına ya da eline aldığı işlerde her daim başkalarının karar vermesini beklediğine veya onların düşüncelerine göre hareket ettiğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin bu hareketlerine ve davranışlarına devam etmesi durumunda insanlar arasında sevilemeyen ve güven duyulmayan bir kimse olacağına tabir olunur.

Rüyada Resim Çektiğini Görmek

Rüyada resim çektiğini görmek, rüyayı gören kişinin çekmiş olduğu resme göre değişik yorumlanıyor. Oldukça güzel olan bir manzara resmi çekmek kolay yoldan ya da çok zorlanmadan elde edilecek olana kazanca delalet eder. Yaşamın da arzu ettiği şeylere kavuşacak olmaya ve hayallerinin gerçekleşeceğine delalet eder, Kötü olan bir manzara resmi çekmek ise dolandırılmak ya da kötü niyetli kimseler ile bir arada olmak olarak yorumlanıyor.

Rüyada Albüm Görmek

Rüyada albüm görmek, rüyayı gören kişinin eski ve iyi olan bir dostu ya da komşusu ile karşılaşacağına ya da bu kimseden alacağı iyi haberlere delalet eder.

Rüyada Vesikalık Fotoğraf Görmek

Rüyada vesikalık fotoğraf görmek, rüyayı gören kişinin uzun bir yolculuk yapacağına delalet eder. Rüyada vesikalık fotoğraf görmek aynı zamanda iş yaşamına da yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin iş hayatında başarılı olup, arzu ettiği mevkii ya da makama yükselecek olmasına da yorumlanır.