Skip to Content

Rüyada Poğaça Görmek

Rüyada poğaça görmek, rüyayı gören kişinin gelecek ile olan endişelerine delalet edip, geleceğinde huzurun ve başarının onun ile olacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşeceğine arzu ettiği yere geleceğine, istediği başarıyı kazanıp, huzurlu, sağlıklı, mutlu bir yaşamının olacağına yorumlanıyor. Bazı âlimlere göre ise rüyada poğaça görmek, rüyayı gören kişinin etrafında bulunan kişileri sırf kırmamak için bazı sözler verip sonra gerçekleştirmemesine delalet eder.

Rüyada Poğaça Yediğini Görmek

Rüyada poğaça yediğini görmek, rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak olan fırsatlara delalet eder. Rüya sahibinin beklediği fırsatın ya da istediği şeyin yanı sıra karşısında birden fazla kısmetin çıkacağına, birden fazla kapının bir anda açılacağına delalet eder. Hepsinin de hayırlı olarak delalet ettiği bu rüya bazı âlimlere göre ise oldukça iyi bir iş sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Poğaça Satın Aldığını Görmek

Rüyada poğaça satın aldığını görmek, rüyayı gören kişinin yeni başlangıçlar yapacağına ve bu başlangıçların onun için çok hayırlı sonuçlar doğuracağına delalet eder. Rüya sahibinin yıllardır hayalini kurduğu ve olmasını çok arzu ettiği şeyinde yakın zamanda gerçekleşeceğine yorumlanır.

Rüyada Poğaça Yaptığını Görmek

Rüyada poğaça yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin mal ve mülk sahibi olacağı çok büyük kazanca ya da yüklü miktarda ele geçecek olan paraya delalet eder. Rüya sahibinin yaptığı her iş sonucunda bu işin hayrını göreceğine, hak ettiği noktalara geleceğine yorumlanıyor.