Rüyada Puan Görmek

Rüyada puan görmek, rüyayı göre kişinin çok güçlü bir karaktere sahip olduğuna delalet edip, başarısızlığa tahammülünün olmadığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin her daim önem verdiği bazı değerlerin olduğuna ve bu değerlerinden vazgeçmeyeceğine tabir edilir. Rüyada puan gören kimse işinde patronunun gözüne gireceğine maaşının artacağına ya da terfi edeceğine tabir olunur. Rüyada puan görmek aynı zamanda mallarında artış olacağına, yaptığı işlerde başarılı olacağına, iyi işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada Puan Topladığını Görmek

Rüyada puan topladığını görmek, rüyayı gören kişinin şansının artacağına, kısmetinin artacağına ve bolluk yaşayacağına tabir olunur.  Rüyada bir yarışmada puanları topladığını görmek ise rüyayı gören kişinin bir işte elde edeceği başarıya ve elde edeceği fırsatlara delalet eder. Rüya sahibinin bundan sonraki hayatının son derece güzel olacağına arzu ettiği şeylerin bir anda gerçeğe dönüşeceğine tabir olunur.

Rüyada Puan Kaybettiğini Görmek

Rüyada puan kaybettiğini görmek, rüyayı gören kişinin işinde başarısız olacağına, mutsuz olacağına, rüya sahibinin istifa edeceğine ya da iş yerini kapatmaya, iflas etmeye delalet eder. Rüyayı gören kimsenin kendi yapacağı hata sebebi ile işlerinin zora gireceğine tabir olunur.

Rüyada Puanlama Görmek

Rüyada puanlama görmek, rüyayı gören kişinin hayatının düzene girmemesinden yaşadığı aksiliklerden dolayı sıkıntı yaşamasına fakat bunların yakın zamanda geçeceğine, feraha ve mutluluğa ulaşacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayalinde olan her şeye yakın zamanda kavuşacağına tabir olunur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın