Rüyada Portakal Yemek

Rüyada portakal yemek, rüyayı gören kişinin rüyasında yemiş olduğu portakalın tadına göre farklı şekillerde yorumlanıyor.  Rüyada yenen portakal tatlı ve bal gibi ise rüyayı gören kişinin eline geçecek olan mal ile sıkıntılardan kurtulacağına ve rahatta ereceğine delalet eder. Limon tadında bir portakal yediğini görmek ise rüyayı gören kişinin yakın zamanda sıkıntıya düşeceğine, bazı kötü haberler alacağına delalet eder.

Rüyada Çürük Portakal Yediğini Görmek

Rüyada çürük portakal yediğini görmek, rüyayı gören kişinin ailesi ile olan bağına yorumlanıyor. Rüya sahibinin ailesi ile olan bağının zedeleneceğine, azı sorunlar sebebi ile araya soğukluğun gireceğine, sıkıntılı bir dönem geçireceğine delalet eder. Rüya sahibinin iş yaşamına da tabir edilen bu riya iş hayatında bazı olaylar sonucunda ihanette uğrayacağına ve sıkıntılı günler geçireceğine delalet ediyor.

Rüyada Portakal Yediğini Görmek

Rüyada portakal yediğini görmek, rüyayı gören kişinin endişe ile yaklaştığı bazı konu ya dolayların düzene gireceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının giderileceğine, uzun süredir yaşadığı zorlukların artık son bulacağına mutlu ve huzurlu olacağına delalet eder. Aynı zamanda güzel dostlar edinmeye de tabir olunuyor.

Rüyada Ekşi Portakal Yediğini Görmek

Rüyada ekşi portakal yediğini görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında bazı riskli işlere gireceğine, yaşanan sorunlar sebebi ile bu riske girmek zorunda olacağına fakat bu riskinde olumlu sonuçlanmayacağına rüyayı gören kişinin sıkıntılı bir döneme gireceğine delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!